HTC Desire 620 i 620G - ładne średniaki z dual SIM | Tabletowo.pl

HTC Desire 620 i 620G – ładne średniaki z dual SIM

Dołącz do dyskusji 0

Pisałem Wam ostatnio o ciekawym średniaku HTC, który miał trafić na rynek. Nie minęło kilka dni, a już jest pokazany oficjalnie i to od razu w dwóch wersjach. Czego możemy się spodziewać po HTC Desire 620 i 620G?

HTC Desire 620 i 620 to prawie takie same urządzenia, różnią się jedynie procesorem. Pierwszy z nich został wyposażony w 64-bitowego (4 rdzenie) Snapdragona 410 (łączność LTE), a drugi w 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6592 (łączność WCDMA). Warto zauważyć też, że wersja z amerykańskim układem obsługuje karty microSD do 128 GB pojemności, a tajwański procesor może obsłużyć jedynie 32 GB.

HTC Desire 620

Poza tym ich specyfikacja jest taka sama i na pierwszy plan wysuwa się od razu 5-calowy ekran o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli. Znajdziemy w nich również 1 GB pamięci operacyjnej RAM, 8 GB pamięci wbudowanej, 8-megapikselowy aparat główny (5 mpix na przodzie) oraz baterię o pojemności 2100 mAh. Oba pracują pod kontrolą Androida 4.4.4 KitKat i maja dwa sloty na karty SIM. Jeśli chodzi o ich ceny, to wariant ze Snapdragonem kosztować będzie około 225 dolarów, a ten z MediaTekiem około 161 dolarów. Na razie zostały zaprezentowane jedynie na Tajwanie.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona