HTC Desire 620 – nowy, ciekawy średniak tajwańskiej firmy. Premiera wkrótce

HTC ostatnio bardzo się ożywiło na rynku i oprócz wielu urządzeń z serii One poznaliśmy także nowe produkty Desire, jak chociażby Desire 820 czy Desire Eye. Również jeśli chodzi o tablety to Tajwańczycy mają się czym pochwalić, ponieważ – jak wiecie – to oni stworzyli Nexusa 9, a w 2015 możemy spodziewać się nowego tabletu od nich. Teraz mamy informacje i zdjęcia HTC Desire 620, który prawdopodobnie niedługo zostanie oficjalnie pokazany.

Desire 620 trafił w ręce redakcji Nixanbal i dzięki temu wiemy o nim praktycznie wszystko. Jest to 5-calowy phablet z ekranem o rozdzielczości 720p. Jego serce to 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz (prawdopodobnie 64-bitowy Snapdragon 410) oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim 8 GB pamięci wbudowanej, 8-megapikselowy aparat główny, 5 mpix na przednim panelu oraz baterię o pojemności 2100 mAh. Pracuje pod kontrola Androida 4.4.4 KitKat oraz nakładki HTC Sense 6. Wykonany jest z plastiku i ma dwa głośniki na przednim panelu.

Nie wiadomo kiedy trafi na rynek, ale oprócz niego możemy też zobaczyć inne urządzenia z serii Desire. Ciekawie jednak wygląda ten phablet i jeśli jego cena będzie atrakcyjna, to może dobrze przyjąć się na rynku.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona