HP TouchPad już w kwietniu? - Tabletowo.pl
Ważne

HP TouchPad już w kwietniu?

Tabletowo.pl HP TouchPad już w kwietniu? Nowości Plotki / Przecieki

Dokładnie dziesięć dni temu pisaliśmy, że HP TouchPad, produkt w którym ten producent pokłada duże nadzieje, będzie miał swoją premierę w czerwcu tego roku. Coś jednak się zmieniło i według najświeższych informacji amerykański koncern planuje wprowadzenie do sprzedaży swojego tabletu już w kwietniu tego roku. Nie wiadomo, co spowodowało decyzję o zmianie daty, sądzę jednak, że fani tego urządzenia już zaczynają z radości zacierać ręce.

Serwis DigiTimes, podany jako źródło przecieku, nie zawsze dostarczał prawdziwe informacje, dlatego na dzisiejsze rewelacje należy patrzeć z przymróżeniem oka.

Dla przypomnienia: HP TouchPad zaprezentowany został na konferencji prasowej HP 9 lutego 2011 roku. Jest to urządzenie pracujące do kontrolą autorskiego systemu WebOS 3.0, wyposażone między innymi w pojemnościowy 9,7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024×768, dwurdzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon o taktowaniu zegara procesora 1,2Ghz, 512MB RAM oraz 16 lub 32GB pamięci wewnętrznej przeznaczonej do zagospodarowania przez użytkownika.

Cena tabletu nadal pozostaje taka sama – 699$.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona