HP Slate 6 Voice Tab potwierdzony przez Bluetooth SIG - Tabletowo.pl

HP Slate 6 Voice Tab potwierdzony przez Bluetooth SIG

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl HP Slate 6 Voice Tab potwierdzony przez Bluetooth SIG Nowości Plotki / Przecieki

Najważniejsze i najciekawsze nowości na CES 2014 zostały już zaprezentowane, możemy zatem na chwilę oderwać się od targów w Las Vegas i przywołać urządzenie, którego premiera spodziewana jest w najbliższych tygodniach. Jest nim HP Slate 6 Voice Tab.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Voice Tab nieoficjalnie pojawia się w sieci. Już pod koniec listopada ubiegłego roku sprzęt został zdemaskowany przez aplikację GFXBench. Dziś kolejne wieści potwierdzają zbliżającą się premierę modelu. Tym razem HP Slate 6 Voice Tab pojawił się w Bluetooth SIG.

Urządzenie, jak wskazuje na to jego nazwa, będzie umożliwiało przeprowadzanie rozmów telefonicznych, czyli pewne jest, że będzie oferowany z 3G. Oprócz tego jego parametry mają zawierać: rozdzielczość 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowy procesor Marvell 1GHz oraz Androida 4.2.2 Jelly Bean.

Z wcześniejszych informacji wiemy, że HP ma wkrótce zaprezentować co najmniej dwa tablety: 6- i 7-calowy. Na temat pierwszego już coś tam wiemy. Co z drugim? Póki co nie wiadomo.

Prawdopodobnie debiutu obu modeli doczekamy się na targach MWC 2014 w Barcelonie – już pod koniec lutego.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona