HP Slate 6 i Slate 7 VoiceTab - Tabletowo.pl

HP Slate 6 i Slate 7 VoiceTab

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl HP Slate 6 i Slate 7 VoiceTab Nowości

O istnieniu tych tabletów, umożliwiających normalne rozmowy głosowe, pojawiały się informacje już wcześniej, zwłaszcza o 6-calowej wersji, o której pisała u nas już w listopadzie Natalia, a następnie w styczniu Kasia. Około miesiąc temu, tablety takie pojawiły się w sprzedaży, ale tylko w Indiach.

Tabletowo.pl HP Slate 6 i Slate 7 VoiceTab Nowości

Natomiast teraz na targach MWC firma Hewlett Packard oficjalnie zaprezentowała przeprojektowane tablety na rynek europejski. Przedstawiciele firmy uzasadniali stworzenie tej nowej rodziny urządzeń, potrzebami użytkowników, którzy chcą móc korzystać z możliwości oferowanych przez tablety oraz smartphony, bez konieczności noszenia przy sobie obu sprzętów. VoiceTaby nie są szczególnie przełomowe pod względem zastosowanych komponentów – oba mają 4-rdzeniowy procesor Marvell 1,2 GHz, 1 GB RAM-u,obsługują technologię dual-sim, dysponują 5 Mpix aparatami, działają na Androidzie 4.2 JellyBean (przy czym warto zaznaczyć, że system pozostał względnie „czysty”, bez zbędnych dodatkowych aplikacji), z możliwością późniejszej aktualizacji do KitKata (jednak nie wiadomo dokładnie, kiedy taka możliwość stanie się faktem). Slate 7 ma przy tym baterię pojemności 3000 mAh oraz wyświetlacz o rozdzielczości 1200×800, a Slate 6 panel 720p. Oba są dostępne w dość szerokiej gamie kolorystycznej.

Tabletowo.pl HP Slate 6 i Slate 7 VoiceTab Nowości

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona