HP Slate 6 i Slate 7 VoiceTab | Tabletowo.pl

HP Slate 6 i Slate 7 VoiceTab

Dołącz do dyskusji 0

hp_slate_voicetab

O istnieniu tych tabletów, umożliwiających normalne rozmowy głosowe, pojawiały się informacje już wcześniej, zwłaszcza o 6-calowej wersji, o której pisała u nas już w listopadzie Natalia, a następnie w styczniu Kasia. Około miesiąc temu, tablety takie pojawiły się w sprzedaży, ale tylko w Indiach.

HP-Slate-6-VoiceTab-and-Slate7-VoiceTab

Natomiast teraz na targach MWC firma Hewlett Packard oficjalnie zaprezentowała przeprojektowane tablety na rynek europejski. Przedstawiciele firmy uzasadniali stworzenie tej nowej rodziny urządzeń, potrzebami użytkowników, którzy chcą móc korzystać z możliwości oferowanych przez tablety oraz smartphony, bez konieczności noszenia przy sobie obu sprzętów. VoiceTaby nie są szczególnie przełomowe pod względem zastosowanych komponentów – oba mają 4-rdzeniowy procesor Marvell 1,2 GHz, 1 GB RAM-u,obsługują technologię dual-sim, dysponują 5 Mpix aparatami, działają na Androidzie 4.2 JellyBean (przy czym warto zaznaczyć, że system pozostał względnie „czysty”, bez zbędnych dodatkowych aplikacji), z możliwością późniejszej aktualizacji do KitKata (jednak nie wiadomo dokładnie, kiedy taka możliwość stanie się faktem). Slate 7 ma przy tym baterię pojemności 3000 mAh oraz wyświetlacz o rozdzielczości 1200×800, a Slate 6 panel 720p. Oba są dostępne w dość szerokiej gamie kolorystycznej.

011HP_Slate_6_VoiceTab_35835277_620x443

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona