HP na targach IFA zaprezentuje dwa budżetowe tablety- Stream 7 oraz Stream 8?

HP na targach IFA zaprezentuje dwa budżetowe tablety – Stream 7 oraz Stream 8?

Dołącz do dyskusji 0

Targi IFA oficjalnie zaczynają się 5 września, ale już dzisiaj w Berlinie było sporo emocji za sprawą konferencji Samsunga, Sony, Asusa oraz Acera. Sporo się dzieje, ale to oczywiście dopiero początek i w najbliższych dniach będziemy mieć dla Was dużo więcej ciekawych informacji. Jedną z nich mogą być dwa budżetowe tablety od HP, Stream 7 oraz Stream 8.

Microsoft wprowadził specjalną wersję Windows 8.1 with Bing, o której pisałem już przy okazji premiery Iconii Tab 8 W. Ma ona być udostępniania na tanich tabletach, takich właśnie jak propozycje HP. Stream 7 to jak łatwo można się domyślić 7-calowy tablet, który będzie wyświetlać obraz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Za moc odpowiadać będzie 4-rdzeniowy Intel Atom Z3735G o taktowaniu 1,86 GHz oraz 1 GB pamięci RAM, a oprócz tego znajdziemy w nim 16 GB pamięci wbudowanej. Jego cena ma wynieść 179 euro. Ma również powstać wariant obsługujący łączność 3G.

Drugim tabletem będzie Stream 8, mający kosztować 249 euro. Jeśli chodzi o specyfikację, to będzie to taki sam tablet, tylko z 8-calowym ekranem o – prawdopodobnie – takiej samej rozdzielczości.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona