Honor szykuje kolejny smartfon z podwójnym aparatem 20

Honor szykuje kolejny smartfon z podwójnym aparatem

Honor zaprezentował w tym roku już dwa smartfony z podwójnym aparatem: Honor V8 (dostępny wyłącznie w Chinach) i Honor 8. Producent jednak nie zamierza na nich poprzestać i szykuje kolejną propozycję z tym rozwiązaniem.

Nowy Honor o oznaczeniu kodowym BLN-AL10 został właśnie dostrzeżony w TENAA. Na razie na stronie opublikowano jednak tylko grafiki, przedstawiające to urządzenie. W oczy rzuca się przede wszystkim podwójny obiektyw aparatu na pleckach – sensory umieszczono jeden pod drugim. Obok pierwszego obiektywu jest też pojedyncza dioda doświetlająca. Nieco niżej znalazł się natomiast okrągły czytnik linii papilarnych.

Po bardziej wnikliwym przyjrzeniu się powyższym grafikom, zapaliła mi się w głowie lampka i nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że gdzieś to już widziałem. I faktycznie. Nie musiałem nawet sięgać pamięcią zbyt daleko, ponieważ w zeszłym miesiącu dwukrotnie do sieci wyciekły zdjęcia, przedstawiające podobne urządzenie.

Wówczas wszyscy mówili, że jest to Huawei Mate 9. Teraz jednak wygląda na to, że w rzeczywistości jest to nowy Honor z podwójnym aparatem, a nie następca Mate 8.

Źródło: Phone Radar