A jednak nie dziś - koncepcyjny Honor Magic zadebiutuje zgodnie z planem, 16 grudnia 17

A jednak nie dziś – koncepcyjny Honor Magic zadebiutuje zgodnie z planem, 16 grudnia

Dzisiaj z wrażenia miały nam pospadać portki, ponieważ spodziewaliśmy się premiery koncepcyjnego smartfona z logo Honor na obudowie. Okazuje się jednak, że urządzenie zadebiutuje zgodnie z planem, czyli dopiero 16 grudnia.

Musiało więc zajść jakieś nieporozumienie. Patrząc z perspektywy, możliwe, że chodziło o to, że właśnie dziś Honor zapowie premierę modelu Magic, którą zaplanowano na 16 grudnia. Co ciekawe, już od samego początku dokładnie ten dzień wskazywał chiński analityk Pan Jiutang – jest to kolejne potwierdzenie, że facet zna się na rzeczy i warto mu zaufać (choć – oczywiście, jak każdy – może się czasem mylić; ale nieomylny nie jest też Evan Blass).

Niestety, nasza wiedza na temat nadchodzącego smartfona pozostaje cały czas na dokładnie takim samym poziomie, jak dotychczas. No, może poza tym, że wiemy już, że urządzenie ma sie nazywać Honor Magic oraz że nosi oznaczenie kodowe PRA-xxx. Reszta specyfikacji, jak i nawet sam – ostateczny – wygląd, pozostają w sferze domysłów.

Wiele jednak wskazuje na to, że smartfon będzie najciekawszą (a przynajmniej najbardziej intrygującą i zaskakującą), obok Xiaomi Mi Mix, premierą tego roku.

A jednak nie dziś - koncepcyjny Honor Magic zadebiutuje zgodnie z planem, 16 grudnia 20

Źródło: Weibo, Weibo przez AndroidPure, @rquandt