Wiemy już, kiedy zadebiutuje Honor Magic 2

Tegoroczny październik, dość zaskakująco, okazuje się być miesiącem całej masy premier interesującego sprzętu. Dziś wieczorem Google pokaże światu Pixela 3/3 XL. Już za kilka dni poznamy Huawei Mate 20 Pro. Na 30 października zaplanowano premierę OnePlusa 6T, a to wciąż nie wszystkie urządzenia, które producenci przewidzieli na ten miesiąc. Dziś Honor potwierdził, że najciekawszy produkt z portfolio marki, Honor Magic 2, zadebiutuje… ostatniego dnia tego miesiąca, tj. 31 października.

A zrobił to w dość nietypowy (a może raczej niespodziewany) sposób, bo… po prostu publikując teaser na swojej stronie internetowej. Wchodząc na chińską witrynę Honora (honor.cn) każdemu wyskakuje pop-up z informacją o zbliżającej się premierze Honora Magic 2, zawierający również datę premiery modelu.

Reklama

Na temat samego urządzenia wiemy tak naprawdę niewiele. Pewne jest, że za jego działanie będzie odpowiadał ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 980, a także fakt, że będzie wspierać technologię szybkiego ładowania (40 W). Dodatkowo smartfon z całą pewnością będzie oferował funkcje związane ze sztuczną inteligencją, jak to ma miejsce w aparacie każdego świeżo wydawanego na rynek modelu zarówno Honora, jak i Huawei.

https://www.tabletowo.pl/2018/08/30/zapowiedz-smartfon-honor-magic-2-czesciowa-specyfikacja-ifa-2018/

Oczywiście elementem wyróżniającym Honora Magic 2 wśród smartfonowej konkurencji będzie wysuwany z tyłu obudowy panel zawierający kamerkę. Za sprawą takiego rozwiązania, ekran urządzenia ma być maksymalnie bezramkowy. Patrząc na prototyp modelu, który przedstawiciel Honora trzymał w ręce podczas konferencji na targach IFA 2018 w Berlinie, tak faktycznie może być.

Honor Magic 2 (fot. Tabletowo.pl)

Na więcej informacji na temat Honora Magic 2 musimy poczekać jeszcze kilka tygodni. Zainteresowani?

źródło: gsmarena, honor.cn