Wiemy już, kiedy zadebiutuje Honor Magic 2 - Tabletowo.pl

Wiemy już, kiedy zadebiutuje Honor Magic 2

Dołącz do dyskusji 0

Tegoroczny październik, dość zaskakująco, okazuje się być miesiącem całej masy premier interesującego sprzętu. Dziś wieczorem Google pokaże światu Pixela 3/3 XL. Już za kilka dni poznamy Huawei Mate 20 Pro. Na 30 października zaplanowano premierę OnePlusa 6T, a to wciąż nie wszystkie urządzenia, które producenci przewidzieli na ten miesiąc. Dziś Honor potwierdził, że najciekawszy produkt z portfolio marki, Honor Magic 2, zadebiutuje… ostatniego dnia tego miesiąca, tj. 31 października.

A zrobił to w dość nietypowy (a może raczej niespodziewany) sposób, bo… po prostu publikując teaser na swojej stronie internetowej. Wchodząc na chińską witrynę Honora (honor.cn) każdemu wyskakuje pop-up z informacją o zbliżającej się premierze Honora Magic 2, zawierający również datę premiery modelu.

Tabletowo.pl Wiemy już, kiedy zadebiutuje Honor Magic 2 Android Ciekawostki Huawei Smartfony

Na temat samego urządzenia wiemy tak naprawdę niewiele. Pewne jest, że za jego działanie będzie odpowiadał ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 980, a także fakt, że będzie wspierać technologię szybkiego ładowania (40 W). Dodatkowo smartfon z całą pewnością będzie oferował funkcje związane ze sztuczną inteligencją, jak to ma miejsce w aparacie każdego świeżo wydawanego na rynek modelu zarówno Honora, jak i Huawei.

Honor Magic 2 zapowiedziany – nie będzie wyjątkowy i oryginalny, ale zdecydowanie warto na niego czekać

Oczywiście elementem wyróżniającym Honora Magic 2 wśród smartfonowej konkurencji będzie wysuwany z tyłu obudowy panel zawierający kamerkę. Za sprawą takiego rozwiązania, ekran urządzenia ma być maksymalnie bezramkowy. Patrząc na prototyp modelu, który przedstawiciel Honora trzymał w ręce podczas konferencji na targach IFA 2018 w Berlinie, tak faktycznie może być.

Tabletowo.pl Wiemy już, kiedy zadebiutuje Honor Magic 2 Android Ciekawostki Huawei Smartfony

Honor Magic 2 (fot. Tabletowo.pl)

Na więcej informacji na temat Honora Magic 2 musimy poczekać jeszcze kilka tygodni. Zainteresowani?

źródło: gsmarena, honor.cn

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona