Jutro wszyscy zapomną o Xiaomi Mi Mix. Honor zaprezentuje bowiem swój koncepcyjny smartfon | Tabletowo.pl

Jutro wszyscy zapomną o Xiaomi Mi Mix. Honor zaprezentuje bowiem swój koncepcyjny smartfon

Dołącz do dyskusji 0

Wszyscy lubimy nowinki. Ale nie jest żadną tajemnicą, że szybko nam się one nudzą. Ostatnio zaimponował nam Xiaomi Mi Mix, który nie tylko jest rewolucyjny (zarówno ze względu na bardzo cienkie ramki, jak również szereg innych innowacji), a przede wszystkim stanowi zapowiedź tego, co nas czeka w najbliższej przyszłości. Jednak jutro przestanie nas już zachwycać, ponieważ Honor zaprezentuje swój koncepcyjny smartfon.

Trochę to zaskakujące, bowiem jego premiery spodziewaliśmy się 16 grudnia, a więc dopiero za 10 dni. Tymczasem urządzenie już jutro ujrzy światło dzienne. I na pewno nas zaskoczy.

Jedyne, co jest niemal w 100% pewne, to to, że smartfon zostanie wyposażony w nowo opracowane ogniwo, stworzone przez Watt Laboratory. Wykorzystuje ono grafen, dzięki czemu jest nie tylko bardziej odporne na wiele czynników (jak temperatura czy czas), ale można je także ładować znacznie szybciej niż dostępne na rynku akumulatory.

Pozostałe kwestie to już wyłącznie domysły. Ostatnio w sieci pojawił się bowiem render nowego urządzenia autorstwa Huawei i wynika z niego, że zostało ono pozbawione dosłownie wszystkiego, oprócz wyświetlacza. Grafika nie jest fejkiem, ponieważ użytkownicy chińskiego serwisu społecznościowego Weibo „wygrzebali” ją z archiwum wniosków patentowych marki. Mówi się, że role poszczególnych komponentów przejmą peryferia.

huawei-concept-phone

Czyżby więc Honor szykował coś na kształt modułowego smartfona? Zobaczymy jutro.

Źródło: GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona