Honor 9 w nowym kolorze pokazany na IFA 2017. Jak Wam się podoba? | Tabletowo.pl

Honor 9 w nowym kolorze pokazany na IFA 2017. Jak Wam się podoba?

Dołącz do dyskusji 0

Kiedy Honor zaprezentował Honora 9, jednocześnie zapowiedział, że na rynku pojawią się cztery wersje kolorystyczne: niebieska, srebrna, czarna i złota. Tak jednak miało być wyłącznie na początku, ponieważ producent przygotował jeszcze jedną. Jak Wam się podoba?

Jak podaje Honor, nowa wersja kolorystyczna nazywa się Robin Egg Blue. Po szybkim researchu w internecie udało mi się dowiedzieć, że Robin to gatunek ptaka, w Polsce znany jako Drozd Wędrowny. Składane przez niego jaja są dość wyjątkowe, ponieważ mają niebieską skorupkę. I właśnie stąd Huawei czerpał inspirację przy tworzeniu nowej odsłony swojego tegorocznego flagowca.

I chociaż na moje oko obudowa Honora 9 w wydaniu Robin Egg Blue jest – wbrew temu, co mówi nazwa – bardziej zielona niż niebieska, to i tak dla mnie osobiście jest to bez znaczenia. Smartfon w tej wersji kolorystycznej nieszczególnie mi się bowiem podoba – mimo że prywatnie przepadam za zielonymi odcieniami. Dla mnie najładniejsza wizualnie jest niebieska obudowa i to już od czasów Honora 8.

W tym miejscu muszę dodać, że Honor 9 w wydaniu Robin Egg Blue zadebiutował już jakiś czas temu w Chinach, ale przy okazji targów IFA 2017 w Berlinie producent zapowiedział jego europejską premierę. W pierwszej kolejności – a dokładniej 7 września – smartfon trafi do sprzedaży w Rosji. Czy w Polsce też się pojawi – według naszych informacji, nie. Ale mimo wszystko zapytam: podoba Wam się ta wersja kolorystyczna? I gdybyście mieli sposobność, kupilibyście?

Polecamy również:

Recenzja Honora 9. Przyjemny smartfon, którego… nie obsłużysz w okularach polaryzacyjnych

Porównanie: Honor 9 vs Huawei P10. Wybór lepszego z nich wcale nie jest prosty

Porównanie: Honor 9 vs Honor 8. Który z nich jest bardziej „honorowy”?

Źródło: Neowin, Honor, @wuzych

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona