Od premiery minął mniej niż miesiąc, a Honora 9 już można kupić 200 złotych taniej
Honor 9 (fot. Honor)

Od premiery minął mniej niż miesiąc, a Honora 9 już można kupić 200 złotych taniej

Honor 9 zadebiutował w Europie 27 czerwca i od razu rozpoczęła się jego przedsprzedaż. Nie zdążył jednak minąć nawet miesiąc, a smartfon da się już kupić 200 złotych taniej. Czyli za tyle, ile kosztował na start Honor 8.

Od razu muszę Was jednak lojalnie uprzedzić, że nie jest to oficjalna obniżka ceny, a jedynie promocja, którą zorganizował Komputronik. W dodatku za 1999 złotych dostępny jest wyłącznie niebieski wariant kolorystyczny. Chociaż w mojej opinii jest to akurat najładniejsza wersja – może dlatego, że znudziły mi się białe, srebrne oraz czarne i jest to jakieś urozmaicenie i sposób na wyróżnienie się w tłumie.

Komputronik nie podaje, do kiedy trwa promocja na niebieskiego Honora 9, więc raczej trzeba się dość szybko decydować na jego zakup, żeby skorzystać z możliwości oszczędzenia 200 złotych. Osobiście uważam to za dobrą ofertę, ponieważ większość oburzyła się, że tegoroczny flagowiec Honora jest droższy o te dwie stówki od Honora 8, który kosztował na start właśnie 1999 złotych – teraz się „wyrównało”.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Tak się fajnie złożyło, że Kasia opublikowała dziś recenzję Honora 9, więc pozwolicie, że nie będę przytaczał tutaj specyfikacji tego modelu, tylko odeślę Was do podlinkowanego przed chwilą materiału. Tym bardziej, że przyda Wam się jego lektura, jeżeli również uznacie ofertę Komputronika za dobry deal i zdecydujecie się na zakup smartfona.

Źródło: Komputronik

Polecamy również

Recenzja Honora 9