Honor 9 staniał. Kupisz go o 150 złotych taniej niż do tej pory | Tabletowo.pl

Honor 9 staniał. Kupisz go o 150 złotych taniej niż do tej pory

Dołącz do dyskusji 0

Wszyscy lubimy takie informacje. A szczególnie ci, którzy czaili się akurat na dany model. Tym razem mamy dobre wieści dla tych, co mieli na oku Honora 9: smartfon staniał aż o 150 złotych. I nie jest to ograniczona czasowo promocja, a stała obniżka ceny.

Honor 9 kosztował na start 2199 złotych. W porównaniu z konkurencją to nie tak dużo, lecz i tak na producenta posypały się gromy, bo przecież za Honora 8 trzeba było zapłacić 1999 złotych. Czas zrobił jednak swoje i ledwie trzy miesiące po premierze w Polsce smartfon staniał o 200 złotych, do 1999 złotych. Ceny nie są z kamienia, a że kolejne miesiące mijają nieubłaganie, to należało się spodziewać kolejnych obniżek.

Tych Honor 9 doświadczył jeszcze kilka i ostatnio za smartfon trzeba było zapłacić 1749 złotych. Niektóre sklepy z elektroniką, w tym >Komputronik< obniżyli właśnie jednak cenę zeszłorocznego flagowca marki-córki Huawei i aktualnie wołają za niego 1599 złotych, czyli 150 złotych mniej. W przypadku urządzenia tej klasy to spora oszczędność, a wolne środki zawsze się przydadzą.

Jak wspomniałem, nie jest to ograniczona czasowo promocja, a stała obniżka ceny. Honor 9 naturalnie nadal będzie taniał, lecz raczej nie należy spodziewać się jakichś drastycznych rabatów. Podejrzewam nawet, że ten poziom utrzyma się przez dłuższy czas i nie drgnie do momentu premiery następcy. Tak przynajmniej było z Honorem 8, który wyraźnie staniał dopiero stosunkowo niedawno, kiedy Honor 9 na dobre rozgościł się na polskim rynku.

Polecamy również:

Recenzja Honora 9. Przyjemny smartfon, którego… nie obsłużysz w okularach polaryzacyjnych

Porównanie: Honor 9 vs Honor 8. Który z nich jest bardziej “honorowy”?

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona