Honor Polska potwierdza: Honor 9, Honor 8 Pro, Honor 7X i Honor 8 dostaną aktualizację do EMUI 8

Honor Polska potwierdza: Honor 9, Honor 8 Pro, Honor 7X i Honor 8 dostaną aktualizację do EMUI 8

Wielu właścicieli smartfonów z logo Honor na obudowie czeka na aktualizację do EMUI 8. Dziś polski oddział producenta poinformował, że na pewno otrzymają ją modele Honor 9, Honor 8 Pro, Honor 7X i Honor 8. Przy okazji zdradzono, na kiedy zaplanowano udostępnienie nowej wersji oprogramowania w każdym przypadku.

Jak podał polski oddział Honora, rozpoczęto już rozsyłanie aktualizacji do EMUI 8 dla modeli Honor 9 i Honor 8 Pro. W obu przypadkach proces ruszył w ostatnią środę, 7 lutego 2018 roku. Chociaż nie dostaliśmy jeszcze od nikogo takiej informacji, to zapewne niektórzy właściciele ww. smartfonów już pobrali i zainstalowali nową wersję oprogramowania. Trzeba jednak pamiętać, że zawsze firmy udostępniają stopniowo każdą aktualizację, więc niektórzy użytkownicy będą musieli poczekać na swoją kolej nieco dłużej. Mimo wszystko, jeśli ktoś już ma EMUI 8, niech napisze do nas e-mail lub prywatną wiadomość na Facebooku, będziemy wdzięczni.

Polski oddział Honora potwierdził również, że Honor 7X i Honor 8 dostaną aktualizację do EMUI 8 w drugim kwartale 2018 roku, czyli w okresie od kwietnia do czerwca. Na razie nie wiadomo, który smartfon jest pierwszy w kolejce. Zobaczymy też, czy Honor zdecyduje się uruchomić w ich przypadku beta testy, ponieważ na przykład Honor 8 Pro ich nie uświadczył.

Honor Polska potwierdza: Honor 9, Honor 8 Pro, Honor 7X i Honor 8 dostaną aktualizację do EMUI 8
fot. Honor Polska

Powyższe informacje z pewnością ucieszą właścicieli Honora 9, Honora 8 Pro, Honora 7X i Honora 8, tym bardziej, że pochodzą one bezpośrednio od producenta. A już szczególnie uradowani mogą być użytkownicy tego ostatniego modelu, wszakże w ostatnim czasie pojawiło się sporo kontrowersji wokół aktualizacji do EMUI 8 dla niego.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Dzięki Michał za cynka!

*Na zdjęciu tytułowym Honor 8 Pro (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: Honor Polska