Właściciele Honor 9, możecie już oficjalnie zapisać się na beta testy Androida 8.0 Oreo! | Tabletowo.pl

Właściciele Honor 9, możecie już oficjalnie zapisać się na beta testy Androida 8.0 Oreo!

Dołącz do dyskusji 0

Nie wszyscy użytkownicy chcą pokornie czekać na nową wersję oprogramowania. Niektórzy z nieukrywaną przyjemnością przetestowaliby ją wspólnie z producentem. Mieszkańcy Polski i jednocześnie właściciele Honora 9 właśnie dostali taką możliwość.

Na wstępie wypada przypomnieć, że ogólnie zapisy na beta testy Androida 8.0 Oreo i EMUI 8.0 ruszyły już na początku grudnia 2017 roku, jednak użytkownicy w Polsce nie mogli jeszcze wówczas dołączyć do grona beta testerów. Producent umożliwił im to dopiero teraz. Jeżeli więc macie Honora 9 i z chęcią przetestowalibyście na swoich smartfonach nową wersję oprogramowania, to śmiało!

Co zrobić, aby dołączyć do grona beta testerów? Po pierwsze, trzeba pobrać aplikację Beta z >oficjalnej strony Huawei<. W następnej kolejności należy ją uruchomić, zaakceptować przedstawiony regulamin i zalogować się za pomocą Huawei ID. To ostatnie jest niezbędne, więc jeżeli ktoś jeszcze go nie ma, to w tym miejscu musi utworzyć konto. Później już tylko wystarczy kilknąć “osobiste” -> “dołącz do projektu” i z listy dostępnych wybrać beta testy Androida 8.0 Oreo dla Honor 9.

fot. Paweł W.

Jak widzicie powyżej, beta testy rozpoczęły się oficjalnie już wczoraj, 10 grudnia, i potrwają do 25 grudnia włącznie. Po złożeniu wniosku o dołączenie do grona beta testerów musicie jeszcze poczekać na jego zaakceptowanie. Kiedy to nastąpi, dostaniecie możliwość pobrania Androida 8.0 Oreo z EMUI 8.0 na Waszego Honora 9.

fot. Lukissu

Na koniec warto zaznaczyć, że w każdej chwili można wypisać się z beta testów i przywrócić stabilną wersję Androida 7.0 Nougat i EMUI 5.1 – to również odbywa się za pośrednictwem aplikacji Beta.

Dzięki Paweł i Lukissu za screeny!

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona