Niedługo ruszą beta testy Androida 8.0 Oreo dla Honor 9

Właściciele Honora 9 od bardzo dawna pytają (nie tylko) nas, kiedy ruszą beta testy Androida 8.0 Oreo dla tego modelu. Do tej pory nie mogliśmy Wam odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ tego nie wiedzieliśmy. Teraz jednak w końcu możemy powiedzieć Wam, że ruszą one już niedługo!

Huawei dość często zachęca swoich klientów, aby pomogli mu przetestować nowe oprogramowanie. A chętnych do tego nigdy nie brakuje. Ostatnio producent wystosował odezwę do właścicieli Mate 9, a wkrótce z tą samą prośbą zwróci się do użytkowników Honor 9. Za kilkanaście dni ruszą beta testy Androida 8.0 Oreo dla tego modelu.

To znaczy zapisywać się już właściwie można – aby to zrobić, wystarczy pobrać aplikację Beta z >oficjalnej strony Huawei<, a następnie ją uruchomić, zaakceptować regulamin i zalogować się za pomocą Huawei ID. Później trzeba wybrać “osobiste” -> “dołącz do projektu” i z listy dostępnych wybrać beta testy Androida 8.0 Oreo dla Honor 9.

Huawei przewidział aż 400 miejsc, więc testować nową wersję oprogramowania będzie mogła spora rzesza właścicieli tegorocznego flagowca marki Honor. Jak podaje serwis źródłowy, beta testy oficjalnie ruszą 12 grudnia i potrwają do 22 grudnia. Warto też wiedzieć, że w każdej chwili można zrezygnować z udziału i wrócić do poprzedniej, stabilnej wersji Androida i nakładki EMUI – jest to możliwe z poziomu tej samej aplikacji Beta.

Przy okazji również dodam, że przed przystąpieniem do beta testów warto zrobić kopię zapasową wszystkich plików, ponieważ w nowej wersji oprogramowania mogą występować błędy.

Dzięki as za podrzucenie linka!

Źródło: NETZWELT

Komentarze

 • Zdzisław Dyrman

  A ile płacą za te testy? Bo bycie beta testerem za darmo to głupota. No chyba, że ktoś ma akurat Honora 9 którego nie używa codzień i lubi takie zabawy 🤣

  • Paweł

   Na Honorze 7 wersja testowa działała lepiej niż ostateczna (Marshmallow)… Może tu też tak będzie? A to zawsze byłby jakiś bonus ;)

   • As

    Może tak być tylko jak wrócić do Nougat w razie co bo softu w wersji plikowej ściągnąć nie można. Od jakiegoś czasu tylko OTA. Niby na xda są pliki serwisowe ale to nie to co było przy H8.

    • As

     Niby modna wrócić z tej samej aplikacji tylko co później po wydaniu stabilnej wersji?

 • Lukissu

  Niestety nie mam nic :c jest pustka w dostępnych projektach :c

 • Damineks

  O wkoncu się doczekalem tego info 😂

 • Shadow

  A Honor 8 wciąż bez żadnego odzewu ze strony producenta. Nawet poprawki zabezpieczeń z 5 sierpnia.

 • Lukissu
  • Dzięki za screena, będzie w artykule! :)

   • Lukissu

    Nie ma sprawy 😁😁

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona