Deal nie do przebicia w Czarny Piątek: Honor 8 za 1199 złotych | Tabletowo.pl

Deal nie do przebicia w Czarny Piątek: Honor 8 za 1199 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Honor 8 jest jednym ze smartfonów, które często polecaliśmy zainteresowanym kupnem sprzętu do 1500 złotych. Z uwagi na bardzo dobry stosunek jakości do ceny, telefon ten wybrało naprawdę sporo osób. Teraz jest jeszcze tańszy – dzięki promocji z okazji Czarnego Piątku w Komputroniku.

1199 złotych za Honora 8 – ten news mógłby się właściwie zakończyć na tym zdaniu. To aktualnie najlepsza cena, w jakiej można wyrwać tego smartfona, i zdecydowanie warto to zrobić, jeśli dysponujecie takim budżetem, a poszukujecie urządzenia, które Was nie zawiedzie.

Jeśli chcecie przypomnieć sobie, jakie są mocne i słabe strony Honora 8, odsyłam Was do recenzji Kasi, która prześwietliła go niemal na wskroś. Zaznaczę tylko, że minusów jest naprawdę niewiele, więc aktualnie za te pieniądze trudno zaopatrzyć się w bardziej wyważonego jakościowo smartfona.

Jedynym minusem akcji może być to, że jedynym wariantem Honora 8 z niższą ceną jest ten w kolorze białym. Do opcji niebieskiej lub czarnej trzeba by dopłacić w Komputroniku 300 złotych. Z drugiej strony niemal wyklucza to kwestię niezdecydowania podczas wyboru barwy obudowy ;)

Oprócz tej promocji, Komutroniku z okazji Czarnego Piątku znajdziecie też masę innych interesujących gadżetów. Koniecznie odwiedźcie dedykowaną temu wydarzeniu stronę z Black Deals w tym sklepie.

Nie zapomnijcie też wpadać od czasu do czasu na stronę naszego zestawienia różnych okazji – aktualizujemy ją na bieżąco, by zebrać w jednym miejscu najbardziej przydatne informacje.

Recenzja Honora 8 – urządzenia, które mogę Wam polecić

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona