Honor 8 w Polsce dostaje właśnie aktualizację do Androida 7.0 Nougat - Tabletowo.pl

Honor 8 w Polsce dostaje właśnie aktualizację do Androida 7.0 Nougat

Dołącz do dyskusji 0

Wczoraj Android 7.0 Nougat „przywędrował” do właścicieli Huawei P9. Od dziś mogą go pobierać i instalować także właściciele prawie-bliźniaka pe-dziewiątki, czyli Honora 8.

Aktualizacja waży nawet więcej niż w przypadku Huawei P9 – aż 2,38GB. To naprawdę dużo, dlatego lepiej najpierw sprawdzić, czy wystarczy Wam miejsca, aby ją pobrać. Jeżeli tak, to po zakończeniu całego procesu na Waszym smartfonie zagości Android 7.0 Nougat (niestety, nie w wersji 7.1.1) wraz z nakładką EMUI 5.0. Jak to wszystko wygląda – możecie zobaczyć na poniższych screenach, które dostałem od jednego z naszych Czytelników.

Pod względem graficznym nowa nakładka na pewno sprawia wrażenie „lekkiej”. Huawei zapewnia także, że dotarcie do każdej, poszukiwanej funkcji wymaga maksymalnie trzech interakcji. Dzięki temu, EMUI 5.0 ma być jak najbardziej przejrzyste i łatwe w obsłudze (niektórzy bowiem skarżyli się, że poprzednie wersje są skomplikowane i niezbyt przyjazne dla mniej zaawansowanego użytkownika).

Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy też już macie na swoich Honorach 8 Androida 7.0 Nougat i EMUI 5.0 oraz jakie są Wasze pierwsze wrażenia – zarówno wizualne, jak i funkcjonalne!

Dzięki Mariusz za info i screeny!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona