Honor 7 w wersji Premium zmierza do Europy

Honor 7 jest obecnie jednym z najciekawszych i najlepszych modeli ze średniej półki cenowej, choć tak naprawdę śmiało można go nazywać flagowcem. Wszystko przez to, że parametrów, jakimi dysponuje, nie powstydziłaby się większość konkurencyjnych high-endów. Nigdy nie jest jednak tak, aby nie mogło być jeszcze lepiej, dlatego też ulepszona wersja smartfona trafi wkrótce na półki europejskich sklepów.

Wskazówką, na jakie zmiany zdecydował się producent, jest powyższe zdjęcie. Widać na nim, że Honor 7 Premium zostanie wyposażony w dwa razy więcej pamięci wewnętrznej, czyli 32 GB, oraz ładowarkę 9V/2A w zestawie, która pozwoli na dużo szybsze naładowanie akumulatora. Smartfon będzie oferowany w dwóch wariantach kolorystycznych: złotym (Golden) oraz srebrnym (Mystery Grey).

To na razie wszystkie zmiany, o jakich poinformował Honor. Nie wiadomo więc, czy na tym zakończono, czy planowane są dalsze ulepszenia. Jedyne, czego tak naprawdę można by było jeszcze oczekiwać, to nowsza wersja oprogramowania, czyli Android 6.0 Marshmallow z EMUI 4.0. Pozostałe parametry Honora 7 są bowiem, jak już wspomniałem, świetne i ważne jest też, aby producent nie „zaszalał” za bardzo, ponieważ wtedy cena smartfona poszybowałaby ostro w górę, a przez to straciłby on jedną ze swoich najmocniejszych stron.

Przy okazji pozwolę sobie jeszcze napisać, że bardzo często pytacie nas o to czy warto kupić Honora 7. Odpowiadam w swoim imieniu (chociaż myślę, że cała Redakcja się ze mną zgodzi), że tak, jak najbardziej warto. Jest to świetny smartfon ze świetnymi podzespołami i równie świetną nakładką na system operacyjny. EMUI, o której mowa, niesie ze sobą mnóstwo dodatkowych opcji i udogodnień, które – mimo że mogą wydawać się zbędne – umilają i uprzyjemniają obcowanie z urządzeniem.

Źródło: Android Central