Honor 7 Lite także z najnowszym Androidem i EMUI 5.0 | Tabletowo.pl

Honor 7 Lite także z najnowszym Androidem i EMUI 5.0

Dołącz do dyskusji 0

W przypadku modelu P9, Huawei nas wszystkim bardzo zaskoczył. Beta Androida Nougat pojawiła się na początku sierpnia 2016 roku, co było szokiem nawet dla użytkowników Nexusów. Oficjalna wersja systemu trafiła na ten model dosyć szybko, bo w styczniu tego roku. Po flagowych modelach przyszedł czas na rozwiązania z niższej półki, a mowa tu przede wszystkim o Honorze 7 Lite.

Honor 7 to świetny smartfon, który w swojej cenie bije na głowę konkurencję. Jego tańsza wersja – Honor 7 Lite – również stała się dosyć popularnym modelem w Polsce. Za niewysoką kwotę dostaliśmy dobre wykonanie, szybki procesor, ładny wyświetlacz i czytnik linii papilarnych. Wiele osób kupiło go w ofertach operatorów.

Niestety, producent nie obiecał dla niego aktualizacji do Androida Nougat. Co ciekawe, Huawei P9 Lite, pomimo bycia istną kopią Honora (jeśli chodzi o specyfikację) takowy system miał dostać – t faktycznie model ten uaktualnienie otrzymał. Jednak Huawei zauważył swój błąd i już jakiś czas temu zapraszał użytkowników do beta testów Androida Nougat.

Dzisiaj jeden z naszych czytelników powiadomił nas, że jego egzemplarz zakupiony u operatora Plus otrzymał oficjalną wersję Nougata. Aktualizacja została oznaczona numerem NEM-L21C432B351 i wprowadza szereg nowości, ale przede wszystkim (prawie) najnowszą wersję nakładki od Huawei – EMUI 5.0. Także zawarte zostały w niej poprawki zabezpieczeń systemu Android z dnia 1 marca 2017.

Jeśli korzystasz z Honora 7 Lite to sprawdź swoje centrum aktualizacyjne (aplikacja o nazwie Aktualizacja systemu). Jeśli tam jeszcze nie zobaczysz najnowszego uaktualnienia, uruchom aplikację HiCare, a następnie wejdź w Pierwsi użytkownicy aktualizacji. To właśnie tam może się skrywać update.

Dzięki Szymon za info :).

Polecamy również

Recenzja Honora 7 Lite

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona