Honor 6X z podwójnym aparatem zadebiutuje 18 października

Huawei w tym roku zakochał się w podwójnych aparatach. W takie rozwiązanie zostały wyposażone już cztery, zaprezentowane w ostatnich miesiącach smartfony: Huawei P9, Huawei P9 Plus, Honor V8 i Honor 8. 18 października może do nich dołączyć piąty: Honor 6X.

O jego istnieniu doniosła nam dwa tygodnie temu TENAA, która opublikowała również zdjęcia tego modelu. To właśnie dzięki nim wiemy, że smartfon zostanie wyposażony w podwójny aparat główny. Tym razem znajdzie się on jednak na samym środku panelu tylnego, a nie w lewym górnym rogu, jak w Huawei P9, Huawei P9 Plus, Honor V8 i Honor 8.

Honor 6X nie będzie się jednak ścigał z ww. high-endami. Bo choć TENAA nie podaje żadnych informacji na temat jego specyfikacji, to możemy być pewni, że zostanie on wyposażony w dużo słabsze podzespoły niż ww. flagowce. Zapewne w ciągu najbliższych kilku-kilkunastu dni powinniśmy się dowiedzieć coś więcej – w końcu do jego premiery pozostał mniej niż miesiąc.

Z racji tego, że Honor 5X był bardzo ciekawym smartfonem, oczekiwania wobec Honora 6X są duże. Ciekawe, na jakie ulepszenia – oprócz dodania jednego oczka aparatu głownego – zdecyduje się producent. Jakieś pomysły?

Źródło: MTKSJ przez Android Headlines