Honor 10 otrzymuje pierwszą dużą aktualizację – usprawnień jest sporo | Tabletowo.pl

Honor 10 otrzymuje pierwszą dużą aktualizację – usprawnień jest sporo

Dołącz do dyskusji 0

Takie wsparcie mi się podoba! Nie minęły dwa miesiące od prezentacji Honora 10, a on już otrzymuje aktualizację, która poprawia największe wady smartfona. A przynajmniej tak zapowiada producent.

Rzadko się zdarza, aby świeżo zaprezentowany smartfon otrzymał większą aktualizację, która wprowadzałaby sporo zmian. Honor 10 został wypuszczony do sprzedaży z wadami wieku dziecięcego, jednak producent zrehabilitował się i wydał poprawki, które niwelują wcześniejsze wady. Szkoda tylko, że dopiero teraz, a nie zaraz po premierze.

Pełna lista zmian

System

  • dodano majowe poprawki bezpieczeństwa
  • poprawiono działanie czytnika linii papilarnych
  • zoptymalizowano zarządzanie energią

Aparat

  • dodano funkcje AI (smartfon wykrywa scenerię i na jej podstawie proponuje tryb fotograficzny) – a to jest dziwne, bo przecież takowe funkcje dostępne były wcześniej ;)

Motywy 

  • dodano nowe motywy
  • dodano nowe tapety

Użytkownicy, którzy już otrzymali najnowsze uaktualnienie informują, że poprawiła się jakość zdjęć, w tym ich nasycenie oraz zostały dodane dodatkowe funkcje związane z notchem. W związku z poprawieniem działania czytnika linii papilarnych (podobno zmiana jest widoczna), wszystkie dotychczas dodane odciski są usuwane i trzeba je dodać ponownie.

Biorąc pod uwagę fakt, że Kasia w recenzji Honora 10 narzekała na mało precyzyjne oraz wolne działanie czytnika, to teraz powinna być z niego zadowolona. Przypomnijmy:

Nie jest tak, jak w P20, że można go wyczuć pod palcami – tutaj jest to dotykowa płytka, która reaguje na przyłożenie naszego palca. Albo i nie reaguje, co się często zdarza, bo skaner ten jest dużo mniej precyzyjny, a do tego nieco wolniejszy niż te znane z wcześniejszych modeli Huawei / Honor. Różnica jest zauważalna, niestety, na niekorzyść Honora 10.

Aktualizacja została oznaczona numerem COL-L29 8.1.0.120, a jej waga wynosi 882 MB. Jest ona dostarczana falami, w ciągu kilku dni powinni otrzymać ją wszyscy posiadacze Honora 10.

Polecamy również:

Źródło: Android Authority, xda developers

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona