Hisense VIDAA Pad to tablet o grubości 6,35 mm kosztujący 160 dolarów | Tabletowo.pl

Hisense VIDAA Pad to tablet o grubości 6,35 mm kosztujący 160 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Producenci ścigają się między sobą w wielu kategoriach, a jedną z nich jest to, który produkt będzie najcieńszy. Ostatnio Oppo zaskoczyło rynek i pokazało phablet o nazwie R5, który ma tylko 4,85 mm grubości. Na rynku tabletów jeszcze nie osiągnęliśmy takiego poziomu, ale i tak 6 mm Dell’a Venue 8 7000 robi ogromne wrażenie i jest wynikiem lepszym o 0,1 mm od iPada Air 2. Do walki włączają się także Chińczycy, a świetnym tego przykładem jest 6,35 mm Hisense VIDAA Pad.

Tablet Hisense VIDAA Pad to, jak już wspomniałem, produkt mający tylko 6,35 mm grubości. Jeśli chodzi o podzespoły to znajdziemy w nim 7,85-calowy ekran IPS o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, 4-rdzeniowy procesor Rockchip RK3288 z układem graficznym Mali 764 oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym ten tablet zaoferuje nam także 16 GB pamięci wbudowanej, slot na karty MicroSD, 8-megapikselowy aparat, WiFi oraz baterię o pojemności 4400 mAh. Całośc pracuje pod kontrolą Androida 4.4 KitKat.

Przy okazji chińskich produktów bardzo ważna jest oczywiście cena, a w tym wypadku wynosi ona w przeliczeniu 163 dolary. Warto zaznaczyć, że ten cienki tablet posiada aluminiową obudową. Waszym zdaniem trend w tworzeniu coraz cieńszych urządzeń mobilnych jest sensowny, czy może zamiast tego wolelibyście większa baterię?

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona