Heyah na święta podwaja pakiet internetu, a do tego daje jeszcze 3 miesiące Tidala za darmo! | Tabletowo.pl

Heyah na święta podwaja pakiet internetu, a do tego daje jeszcze 3 miesiące Tidala za darmo!

Dołącz do dyskusji 0

Święta, święta i… A nie, świąt jeszcze nie było. Nie powstrzymało to jednak Heyah przed tym, aby już dziś wystartować ze świąteczną promocją, dzięki której użytkownicy oferty na kartę mogą liczyć na fajne i bardzo przydatne prezenty.

Warunki promocji są niezwykle proste: wystarczy mieć numer w ofercie na kartę i włączyć pakiet za 25 złotych, który jest ważny przez 30 dni i obejmuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych oraz 10 GB internetu. Jeżeli jeszcze z niego nie korzystaliście, to uruchamia się go krótkim kodem *140*298# lub wysyłając SMS o treści AKTYWACJA pod numer 469.

Kiedy już to zrobicie, operator automatycznie, w prezencie, dorzuci Wam dodatkowy pakiet 10 GB internetu, który od momentu aktywacji będzie ważny przez 30 dni kalendarzowych. Jednocześnie włączenie ww. usługi upoważnia Was do tego, aby przez 3 miesiące korzystać z Tidala całkowicie za darmo. Jedyne, co musicie uczynić, to wysłać SMS o treści TIDAL pod numer 8008.

fot. T-Mobile

Promocja potrwa do 31 stycznia 2018 roku włącznie. Każdy użytkownik może jednak z niej skorzystać tylko raz, to znaczy dostanie w prezencie wyłącznie jeden pakiet 10 GB internetu i 3 miesiące darmowego Tidala.

Źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona