Z okazji rocznicy istnienia, Heyah rozdaje 15 GB internetu za darmo

Nigdy nie korzystałem z usług Heyah, ale od zawsze miałem świadomość o ich istnieniu. Przyznam szczerze, że dopiero teraz dowiedziałem się, że marka ta istnieje już aż 15 lat. Z tego też powodu Heyah przygotowało świetną promocję dla swoich klientów.

Reklama

Heyah świadczy usługi telekomunikacyjne od 13 marca 2004 roku i wykorzystuje infrastrukturę (i należy zarazem do) T-Mobile Polska. Jak możecie zauważyć, już za 1,5 tygodnia operator będzie świętować swoje 15 urodziny. Z tego też powodu przygotował on świetną – przynajmniej moim zdaniem – ofertę, dzięki której klienci mogą uzyskać aż 15 gigabajtów transferu danych całkowicie to za darmo.

Jak uzyskać promocyjny pakiet internetowy? Przede wszystkim należy być klientem Heyah na kartę i korzystać z jednej z taryf: Dniówka, Nowa Heyah lub Taryfa Pakietowa. Następnie trzeba wysłać SMS-a o treści TAK lub Urodziny na numer 80404. Oczywiście SMS ten jest darmowy.

W ciągu 24 godzin operator powinien aktywować dodatkowy pakiet. Liczbę niewykorzystanych jeszcze megabajtów możecie zobaczyć dzwoniąc pod *103*22#. A i co równie ważne – gratisowy transfer danych jest ważny tylko przez 30 dni od momentu aktywacji. Aktywować go natomiast można aż do 30 kwietnia bieżącego roku. Regulamin promocji możecie znaleźć >tutaj<.

Osobiście uważam, że wyżej opisana promocja jest naprawdę dobra. Ja sam co miesiąc dostaję 15 gigabajtów internetu (w ramach abonamentu), a tu proszę – klienci Heyah mogą uzyskać dokładnie tyle samo i to za darmo.

Źródło: Heyah przez Pepper