Hello Moto – logo Motoroli nie jest już obijane przez znaczek Lenovo | Tabletowo.pl

Hello Moto – logo Motoroli nie jest już obijane przez znaczek Lenovo

Firma postanowiła posłuchać głosu fanów i zmieniła animację startową

Dołącz do dyskusji 0

Lenovo zależy na tym, żeby ich produkty kojarzyły się z nazwą firmy. Linia Moto w oczywisty sposób nawiązuje jednak do Motoroli, którą Chińczycy przejęli od Google. Kiedy w tym roku zaprezentowano animację startową, z której w drastyczny sposób znika charakterystyczne, fruwające „M”, wierni fani Motoroli postanowili zareagować.

W tegorocznych smartfonach z serii Moto, znaczek Lenovo pojawiał się w animacjach startowych, pokazywanych po włączeniu urządzenia. Logo Motoroli, choć też w nich obecne, to było pod ich koniec „wypychane” poza ekran przez logo Lenovo. Podniosło to głosy sprzeciwu wśród fanów marki, jak również portali technologicznych, zdaniem których Lenovo chciało w ten sposób niejako wyrzec się dziedzictwa firmy.

Oczywiście, trzeba być bardzo przewrażliwionym, żeby mieć do producenta żal o niewłaściwe wykonanie animacji pojawiającej się po włączeniu smartfonu. Lenovo jednak nie pozostało głuche na te sygnały.

Nowa animacja startowa jest podobna do tej, którą możemy zobaczyć powyżej, ale znaczek Lenovo, zamiast wybijać logo Motoroli z kadru, płynnie w niego morfuje.

O ile nie jest to detal, który miałby zaważyć o losach wszechświata, to cieszy, że Lenovo nie jest uparte i potrafi nieco nagiąć swój wizerunek, żeby zadowolić nawet bardziej kapryśnych użytkowników. Kontynuuje też bardzo fajną tradycję Motoroli, która miała świetne animacje startowe w swoich smartfonach. Spójrzcie na przykład na tę poniżej, towarzyszącą uruchamianiu Motoroli RAZR Droid.

źródło: techdroider.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona