Pancerne Hammer Titan 2 i Hammer Delta od poniedziałku do kupienia w Biedronce | Tabletowo.pl

Pancerne Hammer Titan 2 i Hammer Delta od poniedziałku do kupienia w Biedronce

Dołącz do dyskusji 0

Zaledwie wczoraj myPhone zapowiedział wprowadzenie na rynek aż pięciu nowych urządzeń marki Hammer, by już dziś zdradzić wszystkie szczegóły na temat specyfikacji, dostępności oraz ceny dwóch pierwszych z nadchodzącej piątki, tj. modeli Hammer Titan 2 i Hammer Delta. Oba trafią do sprzedaży w najbliższy poniedziałek, 2 października. Co zaoferują i ile trzeba będzie za nie zapłacić?

Hammer Titan 2 wyposażono w wyświetlacz o przekątnej 4 cali i rozdzielczości 480×800 pikseli, co przekłada się na 233 ppi. Jego sercem jest czterordzeniowy procesor, wspierany przez 1 GB RAM. Użytkownik dostanie też do dyspozycji 8 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB oraz aparaty: 5 Mpix na tyle i 2 Mpix na przodzie. 

Hammer Titan 2 zaoferuje również Dual SIM, czyli opcję korzystania z dwóch kart SIM. Smartfon pracować będzie pod kontrolą systemu Android 7.0 Nougat i czerpać energię z akumulatora o pojemności 2500 mAh. Trzeba też wspomnieć o pyło- i wodoszczelnej obudowie, spełniającej wymagania standardu IP68. W sprzedaży pojawi się jedna, czarno-srebrna wersja kolorystyczna z metalowymi wstawkami.

Cenę tego modelu ustalono na 449 złotych.

Druga z nowości, Hammer Delta, to klasyczny telefon z 2,4-calowym wyświetlaczem, fizyczną klawiaturą, aparatem VGA32 MB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB), Dual SIMakumulatorem o pojemności 1700 mAh (zapas energii ma wystarczyć na nawet 9 dni pracy w trybie czuwania). Oprócz tego, jego użytkownicy dostaną do dyspozycji również radio FMlatarkę.

Ten model także może pochwalić się wytrzymałą, pyło- i wodoszczelną obudową, spełniającą wymagania standardu IP68. W sprzedaży telefon dostępny będzie w czarnej i czarno-pomarańczowej wersji kolorystycznej. Jego cenę ustalono na 159 złotych.

Jak już wspomniałem, Hammer Titan 2 i Hammer Delta trafią do sprzedaży w najbliższy poniedziałek, 2 października. Oba modele będzie można kupić w Biedronce. Do każdego dodawany jest przy okazji starter sieci tuBiedronka (5 złotych na start + 1 GB internetu co miesiąc przez 12 miesięcy pod warunkiem regularnego uzupełniania konta).

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona