Ważne

MyPhone zamierza całkiem opanować rynek wytrzymałych telefonów w Polsce. Nadchodzi aż pięć nowych Hammerów

W ciągu kilku dni oferta marki Hammer poszerzy się o pięć nowych urządzeń. Wśród nich znajdą się klasyczne telefony z klawiszami, w tym jeden z klapką, jak też smartfony. Dwa modele będzie można kupić w Biedronce.

Jako pierwsze zadebiutują Hammer Titan 2 i Hammer Delta, i to właśnie one pojawią się w biedronkowych galeriach w najbliższy poniedziałek – 2 października. Titan 2 będzie jednym z najmniejszych smartfonów w ofercie MyPhone, gdyż jego ekran będzie wynosić zaledwie 4 cale. Będzie za to bardzo wytrzymały – obudowa wzmacniana metalem powinna “dawać radę”. Dołączy do niego Hammer Delta – klasyczny telefon, którego trudno będzie zniszczyć, z 2,4-calowym ekranem, latarką, radiem FM i mp3.

Jako kolejne do oferty trafią Hammer Active, Hammer Blade i Hammer Bow+.

Hammer Active będzie 4,7-calowym pancernym smartfonem, który wyróżni się wśród Hammerów najsmuklejszą linią i najmniejszą masą. Co prawda wymiary 145 x 75 x 10,8 mm oraz waga 186 g nie klasyfikują go jako kandydata do tytułu najcieńszego smartfonu roku, ale trzeba szczerze nadmienić, że urządzenia typu rugged nigdy nie były zbyt cienkie. Active ma podobno spodobać się również paniom, co jest sporym wyzwaniem, gdyż dotąd design Hammerów był… charakterystyczny.

Hammer Blade z kolei wsławi się tym, że będzie pierwszym pancernym smartfonem z czytnikiem linii papilarnych. Zapowiada się go jako “super-wytrzymały dotykowiec wysokiej klasy”. Wychodzi na to, że Blade zastąpi model Axe Pro i odtąd to on będzie flagowcem wytrzymałych MyPhone’ów.

I wreszcie Hammer Bow+. To właśnie ten telefon okaże się wzmacnianym telefonem z klapką oraz stacją ładującą. MyPhone chwali się, że będzie to jedyny telefon o takiej specyfikacji w Europie. Brzmi dumnie – zobaczymy, co z tego wyjdzie. Bow+ dostępny będzie w kolorze czarno-żółtym.

Wszystkie powyższe modele uzyskały certyfikat IP68, który poświadcza ich odporność na wodę i pył. Więcej informacji otrzymamy zapewne na początku przyszłego tygodnia.

ZOBACZ TEŻ:

Recenzja myPhone Hammer AXE Pro

źródło: materiały prasowe
na zdjęciu tytułowym: Hammer Axe M LTE

Komentarze

 • Radier

  Coś więcej na temat Hammer Delta? Rozdzielczość, obsługa 3G etc?

  • To wszystko, co przekazał mediom MyPhone. W poniedziałek na pewno będziemy mieli dokładniejsze info. No, chyba, że MyPhone poczęstuje nas jakimiś dokładniejszymi danymi jeszcze przed weekendem :)

   • Radier

    Zawsze możecie poszukać chińczyka, którego przebrandowali.

 • goldi

  No w końcu coś dla dziewczyn :D Bardzo chciałam mieć odporny telefon ale do tej pory troszkę mnie odpychały z wyglądu :P Czekam na zdjęcia Hammera Active

 • tadek

  Bow+ zapowiada się też ciekawie

 • janusz

  Blade jako nowy flagowiec? Mam nadzieję na jakieś testy bo do niedawna myślałem nad Axe Pro i nie wiem czy warto czekać

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona