Gwarancja Zero Problemu teraz także na tablety Toshiby - Tabletowo.pl

Gwarancja Zero Problemu teraz także na tablety Toshiby

Tabletowo.pl Gwarancja Zero Problemu teraz także na tablety Toshiby Nowości Toshiba

Każdy posiadacz tabletu internetowego, którego zakup wiązał się z wydatkiem znacznej części swojej pensji lub oszczędności, z całą pewnością dba o swoje urządzenie i nie chce, żeby się popsuło. Ale różnego rodzaju wypadki się zdarzają (najczęściej oczywiście w najmniej spodziewanym momencie), na czym cierpi nasz sprzęt i my, którzy musimy wydać kolejne pieniądze na jego naprawę. Jeśli zastanawialiście się nad kupnem jednego z tabletów Toshiby, możecie przestać się niepokoić. Producent ruszył z akcją „Gwarancja Zero Problemu„, która obejmuje również nas interesujący sprzęt.

O co chodzi? Już tłumaczę. „Zero Problemu” to dodatkowa, całkowicie darmowa gwarancja udzielana przez Toshibę na sprzęt (tablety, laptopy i telewizory) zakupiony między 16 kwietnia a 30 września 2012 roku. Szczegóły znajdziecie poniżej:

W ramach „Gwarancji Zero Problemu” Toshiba oferuje swoim konsumentom bezpłatną pomoc
w następujących sytuacjach:
a) przypadkowe uszkodzenie sprzętu, jak niezamierzone upuszczenie, uderzenie czy zalanie płynem, uniemożliwiające jego poprawne funkcjonowanie – Toshiba naprawia urządzenie za darmo.
b) kradzież sprzętu, potwierdzona odpowiednim zaświadczeniem z policji – Toshiba zapewnia nowy produkt w miejsce skradzionego.
c) utrata danych, na przykład w wyniku fizycznego uszkodzenia, błędu oprogramowania czy ataku wirusów – Toshiba odzyskuje utracone dane i dostarcza je na nowym dysku twardym.

Warto jednak pamiętać, że „promocja jest ograniczona do jednego roszczenia w ciągu roku dla każdego urządzenia objętego promocją”.

To teraz słów kilka dotyczących tego, jak rozszerzyć sobie gwarancję. Wystarczy zarejestrować kupione urządzenie na stronie www.toshiba.pl (lub www.noproblemguarantee.com) w ciągu dwóch tygodni od daty zakupu. Jak informuje producent, dowód zakupu produktu należy zachować do weryfikacji na wypadek potrzeby skorzystania z gwarancji.

Jeśli zamierzacie kupić tablet ToshibyAT100 lub AT200 (ewentualnie laptopa lub telewizor) – skorzystajcie z tej oferty, uprzednio zapoznając się z regulaminem (po polsku – od strony 46). Przezorny zawsze ubezpieczony, hm?

Toshiba

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona