Kiedyś płatne, teraz darmowe. Czasowa wyprzedaż gier i aplikacji na Androida

Nie ma to jak przetestować w weekend kilka aplikacji i gier na Androida, na które pewnie nigdy nie wydalibyśmy pieniędzy, ale skoro są tymczasowo dostępne za darmo…

Reklama

Darmowe gry i aplikacje na Androida

W sklepie Google Play co chwilę pewna pula gier i aplikacji zyskuje nową, niższą cenę, zaś inne zostają udostępnione na ograniczony czas za darmo. Jako że mamy sobotę, być może mamy nieco czasu do stracenia, by przejrzeć interesujące promocje.

Dlaczego nie wybierać spośród aplikacji, które były darmowe od samego początku? To proste – programy w wersji płatnej, z ceną zredukowaną do zera, zachowują wszystkie profity wersji „premium”, a zatem są pozbawione reklam. Różnica często potrafi być mocno zauważalna.

Co więc można zaliczyć do apek godnych uwagi? Spośród dziesiątek, które tymczasowo stały się darmowe, wybrałem kilka:

Promocje na gry

Oprócz sytuacji, w której cena gry spada do zera, przygotowano też szereg promocji na inne tytuły, które kosztują teraz mniej niż wcześniej. Wśród nich znajdziemy:

Co prawda wśród powyższych produkcji trudno wskazać jakąś sensacyjną aplikację lub grę, ale z takiej puli można już wybrać coś, co zabije nadwyżkę czasu w kolejce czy umili podróż w komunikacji miejskiej.