GRID 2 na PC oraz dwie świetne gry na Androida za darmo! | Tabletowo.pl

GRID 2 na PC oraz dwie świetne gry na Androida za darmo!

Dołącz do dyskusji 0

Od takich informacji dobrze zaczynać dzień! Już teraz za sprawą kilku kliknięć myszką (lub pacnięć na ekranie smartofna), możecie całkowicie za darmo przypisać sobie do kont Steam i Google Play trzy bardzo dobre produkcje! Warto się pospieszyć, bo oferty te nie będą trwać wiecznie.

Zacznijmy od tego najbardziej łakomego kąska, czyli świetnej gry wyścigowej – GRID 2 (wraz z kilkoma dodatkami), którego dzięki Humble Store możecie wyrwać całkowicie za darmo w wersji na Steam.

GRID 2 to świetnie oceniana gra od studia Codemasters Software, która jest bardzo wierną symulacją wyścigów samochodowych. Dzięki niej możecie zasiąść za kółkiem wielu samochodów przeróżnych marek i rozbijać się po sporej ilości tras przy niezłych widokach, jakie serwuje nam rozbudowany system zniszczeń pojazdów. Gra pomimo już 6 lat na karku nadal wygląda świetnie, a przy tym pozwoli się uruchomić także na tych słabszych sprzętach. Sama rozgrywka czy fantastyczny model jazdy nadal trzymają poziom i potrafią dać sporo frajdy! Promocja kończy się za około dwa dni więc warto już teraz skorzystać z oferty.

Klucz do GRID 2 możecie dostać bezpośrednio ze strony Humble Bundle Store zapisując się do newslettera i przypisując sobie do konta Steam dany tytuł.

Mniejszymi, ale również wartymi uwagi grami są Lost Journey i Override Premium na sprzęt z systemem Android.

Pierwszą z nich jest Lost Journey, czyli klimatyczna mobilna gra w formie platformówki z elementami zagadek logicznych. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj bardzo ładna oprawa wizualna i spokojna, dobrze dobrana do tego, co widzimy na ekranie, muzyka.

Drugim darmowym tytułem jest Overdrive Premium, które jest bardziej dynamicznym tytułem, w którym sterujemy poczynaniami mistrza miecza i wybijamy zastępy wrogów. Również charakteryzuje się ciekawą oprawą audiowizualną. Warto dać obydwu produkcjom szanse, zwłaszcza, że obie do tego czasu były produktami płatnymi!

Linki do pobrania:

Lost Journey

Override Premium

Warto też przypomnieć, że jeszcze do 21 marca możecie za sprawą sklepu Epic Game Store dostać – również za darmo – kolorowe Slime Rancher, które także gorąco polecam.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona