GRID 2 na PC oraz dwie świetne gry na Androida za darmo!

Od takich informacji dobrze zaczynać dzień! Już teraz za sprawą kilku kliknięć myszką (lub pacnięć na ekranie smartofna), możecie całkowicie za darmo przypisać sobie do kont Steam i Google Play trzy bardzo dobre produkcje! Warto się pospieszyć, bo oferty te nie będą trwać wiecznie.

Zacznijmy od tego najbardziej łakomego kąska, czyli świetnej gry wyścigowej – GRID 2 (wraz z kilkoma dodatkami), którego dzięki Humble Store możecie wyrwać całkowicie za darmo w wersji na Steam.

GRID 2 to świetnie oceniana gra od studia Codemasters Software, która jest bardzo wierną symulacją wyścigów samochodowych. Dzięki niej możecie zasiąść za kółkiem wielu samochodów przeróżnych marek i rozbijać się po sporej ilości tras przy niezłych widokach, jakie serwuje nam rozbudowany system zniszczeń pojazdów. Gra pomimo już 6 lat na karku nadal wygląda świetnie, a przy tym pozwoli się uruchomić także na tych słabszych sprzętach. Sama rozgrywka czy fantastyczny model jazdy nadal trzymają poziom i potrafią dać sporo frajdy! Promocja kończy się za około dwa dni więc warto już teraz skorzystać z oferty.

Klucz do GRID 2 możecie dostać bezpośrednio ze strony Humble Bundle Store zapisując się do newslettera i przypisując sobie do konta Steam dany tytuł.

Mniejszymi, ale również wartymi uwagi grami są Lost Journey i Override Premium na sprzęt z systemem Android.

Pierwszą z nich jest Lost Journey, czyli klimatyczna mobilna gra w formie platformówki z elementami zagadek logicznych. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj bardzo ładna oprawa wizualna i spokojna, dobrze dobrana do tego, co widzimy na ekranie, muzyka.

Drugim darmowym tytułem jest Overdrive Premium, które jest bardziej dynamicznym tytułem, w którym sterujemy poczynaniami mistrza miecza i wybijamy zastępy wrogów. Również charakteryzuje się ciekawą oprawą audiowizualną. Warto dać obydwu produkcjom szanse, zwłaszcza, że obie do tego czasu były produktami płatnymi!

Linki do pobrania:

Lost Journey

Override Premium

Warto też przypomnieć, że jeszcze do 21 marca możecie za sprawą sklepu Epic Game Store dostać – również za darmo – kolorowe Slime Rancher, które także gorąco polecam.