Granie na telefonie według Media Expert – konkurs dla mobilnych graczy

W 2020 roku już nikogo nie dziwi, że mamy wśród graczy nie tylko konsolowców i pecetowców, ale również osoby, które gry uruchamiają przede wszystkim na smartfonie. Ba, doczekaliśmy się nawet smartfonów zaprojektowanych z myślą o graczach właśnie! Media Expert postanowił podzielić się z Wami kilkoma trikami, które uprzyjemnią Granie na telefonie, a piszemy o tym dlatego, że towarzyszy im mały konkurs.

Granie na telefonie – 6 trików, które musisz znać

Skoro w tym wpisie chcemy odnieść się do wideo, to po prostu to zróbmy – zamieszczam Wam poniżej film dla mobilnych graczy, który przygotował Media Expert. Nie zdradzajmy więc co można zrobić, żeby grało się przyjemniej.

Ale spokojnie, ten wpis nie zakończy się na podlinkowaniu wideo. Korzystając z okazji chcielibyśmy poinformować Was o konkursie, który przygotowało Media Expert.

Konkurs, w którym można wygrać karty podarunkowe do Google Play

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy skomentować zamieszczony powyżej film. Co musi znaleźć się w tym komentarzu? Odpowiedź na pytanie:

Napisz, w jaką grę mobilną najlepiej grać w podróży i dlaczego?

Co ważne, trzeba zdążyć przed końcem lipca – czas na zamieszczenie komentarza kończy się 31.07 o 23:59. Trzy najciekawsze wygrają kartę podarunkową do Google Play, choć organizatorzy nie podzielili się z nami ich wartością.

Regulamin konkursu możecie znaleźć pod tym linkiem.

Oferta dla graczy w Media Expert

A co jeśli nie chcecie brać udziału w konkursie albo zabraknie Wam szczęścia? W Media Expert stworzona została specjalna kategoria Granie mobilne, w której zebrano ze sobą kilka smartfonów, uchwyty gamingowe na pady, same pady czy karty podarunkowe. Zawsze można samemu sprawić sobie „nagrodę”.

Granie mobilne w Media Expert