Gra Temple Run dostępna na Androida - Tabletowo.pl
Ważne

Gra Temple Run dostępna na Androida

Tabletowo.pl Gra Temple Run dostępna na Androida Aplikacje Nowości

Temple Run to gierka bardzo dobrze znana posiadaczom mobilnego sprzętu z iOS (wierzcie mi, można to było zauważyć także w Barcelonie na targach MWC 2012 ;)). Nic więc dziwnego, że jej wydawca postanowił stworzyć androidowy odpowiednik prostego, aczkolwiek wciągającego tytułu. Na początku miesiąca zostało zapowiedziane, że Temple Run zagości w sklepie Google Play 27 marca. Dziś nadszedł ten dzień i obietnica została spełniona.

O co chodzi w grze? Jak już kiedyś wspomniałam, fabuła tytułu nie jest skomplikowana – nasz bohater musi niestrudzenie biec przed siebie, zbierać monety, unikać wszelkich przeszkód, itp. – zainteresowanych zapraszam do obejrzenia poniższego wideo, które wszystko wyjaśnia. Mnie osobiście gra ta nie zachwyca, ale z obserwacji wiem, że są osoby, które mogą w nią grać godzinami.

Gra Temple Run dostępna jest w Google Play za darmo (link). Od dłuższego czasu mogą w nią grać także posiadacze urządzeń z iOS – link do AppStore.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona