Ważne

Temple Run zagości na Androida 27 marca

temple run android

Temple Run to jeden z ostatnich hitów dostępnych na mobilny sprzęt pracujący w oparciu o iOS. Gra, od rynkowego debiutu w sierpniu ubiegłego roku, została pobrana już ponad 40 milionów razy. Wiele wskazuje na to, że już niebawem sukces powtórzy na kolejnej platformie, tym razem na Androidzie. Firma Imangi Studios zapowiedziała, że tytuł Temple Run na Androida pojawi się w Android Market Google Play już 27 marca – będzie dostępny za darmo.

Temple Run chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to jedna z gier charakteryzujących się niezbyt skomplikowaną fabułą (bohater cały czas musi biec, zbierać monety, unikać przeszkód, itp.), a mimo to wciąga niesamowicie, powodując, że gdzieś uciekają nam ważne minuty, które często wypadałoby poświęcić na inne, bardziej istotne, zajęcia.

Do 27 marca zostały już niecałe trzy tygodnie, więc musicie się uzbroić w cierpliwość. Tymczasem możecie pobrać grę na urządzenia Apple – dostępna jest za darmo w AppStore.

źródło

Komentarze

  • Artur

    Hehe, sam mam problem aby odzwyczaić się od nazwy Android Market, zresztą Sklep Play kojarzy się z salonem operatora :P
    Nie pojmuję dlaczego jest taki szał w związku z tą grą. Chodzi o to, że fejkowa aplikacja z Marketu miała bodaj 20tys. 5gwiazdkowych ocen. I jak tutaj nie pomyśleć, że systemu z robocikiem używają wyłącznie androidy? Rzecz jasna aplikacja nie pozwalała na grę.
    Jest to fenomen, którego nie pojmę. Innym jest rzecz jasna Angry Birds. Rovio kompletnie nie potrafi tworzyć ani optymalizować gier w 2D, a sama gra nudzi śmiertelnie po 10 poziomach. Od dużo mniej znanych kolegów z 10tons mogliby się wiele nauczyć.

  • mateusz

    Kurcze , juz sie nie moge doczekac , w Norwegii najpopularniejsza gra , z kolegami caly czas łupiemy w szkole :D Polecam

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona