Gra Real Boxing dostępna na Androida! Wersja na iOS przeceniona - Tabletowo.pl

Gra Real Boxing dostępna na Androida! Wersja na iOS przeceniona

Studio Vivid Games mogliście dotychczas kojarzyć z dwóch bardzo dobrych produkcji na system operacyjny iOS: Ski Jumping oraz Real Boxing. O ile pierwsza z nich w dalszym ciągu nie doczekała się wydania na Androida, tak druga właśnie dziś zadebiutowała w Google Play! Już sam fakt, że w wersji na iOS cieszy się wielkim zainteresowaniem świadczy o tym, że użytkownicy Androida nie powinni obok niej przejść obojętnie. A żeby tego było mało, na targach MWC 2013 w Barcelonie sama NVIDIA promowała na swoim stoisku tytuł polskich deweloperów.

Świetna oprawa graficzna i grywalność – tak w wielkim skrócie można opisać Real Boxing. Gra zachwyca przede wszystkim ze względu na zastosowanie silnika Unreal Engine, nagranie sesji Motion Capture oraz wykorzystanie zaawansowanych animacji. Co ważne dla posiadaczy sprzętu z Tegrą 3 – gra została odpowiednio zoptymalizowana pod ten układ, przez co dostępny jest również w Tegra Zone.

Główne cechy gry:
– niespotykana na platformach mobilnych oprawa graficzna oraz animacje postaci,
– optymalizacja pod kątem platformy Android oraz procesora NVIDIA Tegra 3,
– pełna kontrola nad zawodnikiem dzięki intuicyjnemu sterowaniu dotykowemu,
– kilkudziesięciu wymagających bokserów o różnorodnych stylach walki,
– trzy mini gry, pozwalające na rozwijanie umiejętności pięściarza,
– fantastyczna ścieżka dźwiękowa i atmosfera na sześciu wspaniałych arenach,
– szybkie mecze z losowymi zawodnikami oraz trzy emocjonujące turnieje,
– stroje, fryzury i tatuaże, które pozwalają na stworzenie unikalnego zawodnika.

Gra Real Boxing na Androida została wyceniona na 14,99 złotych. Wersja na iOS z kolei doczekała się obniżki ceny – do 17 marca dostępna jest za 0,99 dolara.

Tabletowo.pl Gra Real Boxing dostępna na Androida! Wersja na iOS przeceniona Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Gra Real Boxing dostępna na Androida! Wersja na iOS przeceniona Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Gra Real Boxing dostępna na Androida! Wersja na iOS przeceniona Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Gra Real Boxing dostępna na Androida! Wersja na iOS przeceniona Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Gra Real Boxing dostępna na Androida! Wersja na iOS przeceniona Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Gra Real Boxing dostępna na Androida! Wersja na iOS przeceniona Aplikacje Nowości

ź: Vividgames

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona