Ważne

Gra Real Boxing polskiego studia Vivid Games już dostępna!

real boxing vivid games

Jeśli jesteście fanami boksu, na pewno ta informacja sprawi, że dzisiejszy wieczór spędzicie z tabletem/smartfonem w rękach. Oczywiście pod warunkiem, że przy okazji posiadacie mobilny sprzęt Apple, bowiem gra, o której mowa, przeznaczona jest jedynie na iOS… Dziś w AppStore miała miejsce premiera długo wyczekiwanego tytułu Real Boxing, bydgoskiego studia Vivid Games.

Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games, nieskromnie stwierdza, że Real Boxing to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie gier mobilnych na świecie („jedna z nielicznych o tak wysokich walorach wizualnych oraz bogatej zawartości”). Za jej powstanie odpowiada 25 osób, a realizacja projektu kosztowała blisko milion złotych.

Real Boxing to symulator walki bokserskiej. Gra zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, m.in. dzięki funkcji stylizacji i rozbudowy umiejętności postaci, możliwości wyboru miejsca walki i przeciwnika, a także trybu online, który pozwala na stoczenie pojedynku z dowolnie wybranym graczem na świecie. Dodatkowo, gra wprowadza innowacyjny system sterowania postacią dzięki wykorzystaniu kamery urządzenia mobilnego, a także gry na ekranie telewizora.

Jeśli zdążyliście się już zapoznać z tytułem – dajcie znać co o nim sądzicie. Pierwsze opinie, które można znaleźć w sieci, są bardzo pozytywne. Zresztą, rzućcie okiem na trailer gry i screeny – poniżej.

Gra od dziś dostępna jest w AppStore (link). Jej cena to 4,49 euro.

real boxing vivid games real boxing vivid games real boxing vivid games real boxing vivid games

ź: Vivid Games

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona