Gra Pokemon GO jest już dostępna w Polsce!

Od kilku dni Pokemon GO było oficjalnie udostępniane w kolejnych krajach na świecie. Nie inaczej jest i dzisiaj, jednak to właśnie ta sobota jest dla polskich fanów najważniejszym dniem od zeszłego tygodnia. Dlaczego? Ponieważ Pokemon GO właśnie ma swoją premierę w Polsce!

Dzisiaj przed południem na oficjalnym profilu fb @PokemonGO pojawiła się nastepująca informacja:

Reklama

Pokémon GO is available in twenty-six new countries. As of tonight, Trainers living in Austria, Belgium, Bulgaria,…

Opublikowany przez Pokémon GO Sobota, 16 lipca 2016

Zgodnie z powyższym, gra jest już dostępna w 26 krajach, w tym od dziś również i w Polsce. Aby pobrać Pokemon GO należy posiadać urządzenie z minimum Androidem 4.4 bądź iOS 8.0. Jeżeli Wasze smartfony spełniają te wymagania, to należy się udać do oficjalnych sklepów Google Play oraz App Store.

 

[button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticlabs.pokemongo” class=”zkazdej” id=”googleplay” newtab=”on”]PokemonGo[/button][button link=”https://itunes.apple.com/nz/app/pokemon-go/id1094591345?mt=8″ class=”zkazdej” id=”appstore” newtab=”on”]PokemonGo[/button]

 

 

Przypominając: stworzona przez firmę Niantic Labs – za którą stoi nie kto inny, a sam Google – Pokemon GO jest grą z gatunku rozszerzonej rzeczywistości, która bezpośrednio bazuje na geolokalizacji. Choć samego łączenia się tutaj świata wirtualnego z rzeczywistym póki co tak wiele nie ma, faktycznie wszystko zależy od naszej pozycji GPS. Podczas rozgrywki napotykamy różne stworki, które możemy łapać, trenować, ewoluować oraz przy ich pomocy toczyć pojedynki z innymi graczami.

To co, kto z Was zagra już dzisiaj w pełni „legalnie”? ;-)