Gra Pokemon GO jest już dostępna w Polsce! | Tabletowo.pl

Gra Pokemon GO jest już dostępna w Polsce!

Dołącz do dyskusji 0

Od kilku dni Pokemon GO było oficjalnie udostępniane w kolejnych krajach na świecie. Nie inaczej jest i dzisiaj, jednak to właśnie ta sobota jest dla polskich fanów najważniejszym dniem od zeszłego tygodnia. Dlaczego? Ponieważ Pokemon GO właśnie ma swoją premierę w Polsce!

Dzisiaj przed południem na oficjalnym profilu fb @PokemonGO pojawiła się nastepująca informacja:

Pokémon GO is available in twenty-six new countries. As of tonight, Trainers living in Austria, Belgium, Bulgaria,…

Opublikowany przez Pokémon GO na 16 lipca 2016

Zgodnie z powyższym, gra jest już dostępna w 26 krajach, w tym od dziś również i w Polsce. Aby pobrać Pokemon GO należy posiadać urządzenie z minimum Androidem 4.4 bądź iOS 8.0. Jeżeli Wasze smartfony spełniają te wymagania, to należy się udać do oficjalnych sklepów Google Play oraz App Store.

Przypominając: stworzona przez firmę Niantic Labs – za którą stoi nie kto inny, a sam Google – Pokemon GO jest grą z gatunku rozszerzonej rzeczywistości, która bezpośrednio bazuje na geolokalizacji. Choć samego łączenia się tutaj świata wirtualnego z rzeczywistym póki co tak wiele nie ma, faktycznie wszystko zależy od naszej pozycji GPS. Podczas rozgrywki napotykamy różne stworki, które możemy łapać, trenować, ewoluować oraz przy ich pomocy toczyć pojedynki z innymi graczami.

To co, kto z Was zagra już dzisiaj w pełni „legalnie”? ;-)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona