Gra GTA 3 zaktualizowana do wersji 1.3 - Tabletowo.pl

Gra GTA 3 zaktualizowana do wersji 1.3

Tabletowo.pl Gra GTA 3 zaktualizowana do wersji 1.3 Aplikacje Nowości

Grand Theft Auto 3, przygotowany z myślą o tabletach port gry, przy której spędziłem spędziłem dużą część swojego dzieciństwa, pojawił się w sklepach Android Market i Apple AppStore w grudniu i stał się ogromnie popularny. Niestety, nie każdy mógł przemierzać ulice Liberty City na piechotę lub ukradzionym samochodem – do niedawna gra nie była oficjalnie kompatybilna z tabletami Asus Eee Pad Transformer Prime oraz Medion LifeTab.

Zmieniło się to dzisiaj, gdy w sklepie Android Market pojawiła się opatrzona numerem 1.3 aktualizacja gry. Oprócz umożliwienia zabawy na Asusie Transformer Prime i Medion Lifetab poprzez rozszerzenie wsparcia sprzętowego (uruchomienie gry na tych urządzeniach było możliwe wcześniej, lecz nie każdemu się do udawało), wniosła wiele drobnych usprawnień i nowości, wśród których najważniejsze to możliwość instalacji gry na karcie pamięci, zmienione ustawienia wyświetlania grafiki, obsługa bezprzewodowego pada GameStop, kompatybilność ze specjalnymi przyciskami smartfonu Sony Ericsson Xperia Play oraz wiele innych poprawek technicznych.

Nie zwlekajcie, aktualizujcie i ruszajcie na podbój Liberty City!

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona