Football Manager 2020
Football Manager 2020

Football Manager 2020 będzie miał edycję dedykowaną polskim graczom

Gry Football Manager nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi piłki nożnej. Co roku długie, jesienne wieczory wypełnia im widok charakterystycznych tabel z informacjami o prowadzonym klubie, a ich głównym zajęciem staje się wyszukiwanie młodych talentów do ściągnięcia za grosze i opracowywanie rozwiązań taktycznych pozwalających wygrywać z najsilniejszymi. Tegoroczna edycja będzie, dla polskich fanów, wyjątkowa, ponieważ wydawca postanowił uczynić ukłon w kierunku sympatyków z naszego kraju.

Wyjątkowość polskiej edycji podkreślona została już od pierwszego kontaktu z grą, czyli okładki. W tym roku, w miejsce standardowej grafiki, premierowe wydanie będzie zdobiło zdjęcie pucharu przyznawanego za zdobycie mistrzostwa Polski. To jednak nie wszystko. Football Manager 2020 ma licencję na rozgrywki PKO Ekstraklasy, dzięki czemu możliwe będzie jeszcze dokładniejsze odwzorowanie specyfiki lokalnych rozgrywek.

Reklama

Wydawca, we współpracy ze stacją Canal+, posiadającą prawa do emisji spotkań najwyższego szczebla rozgrywek w Polsce, do premierowej edycji gry dołączy voucher na 30 dni darmowego dostępu do kanałów Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4, dedykowanych w całości rozgrywkom PKO Ekstraklasy. Dołączony kupon będzie można aktywować do 31.01.2020 roku, radzimy jednak tak dobrać termin aktywacji oferty, by nie stracić jej na przerwę między rundą jesienną a wiosenną. Możliwość darmowego śledzenia rozgrywek ekstraklasy przez miesiąc być może zainspiruje niektórych graczy do odwzorowania w grze zaobserwowanych rozwiązań taktycznych, czy pomoże zwrócić uwagę na konkretnego piłkarza, który może stać się cennym uzupełnieniem wirtualnego składu.

Co ciekawe, pudełkowa wersja tegorocznego Football Managera wydana zostanie w sposób możliwie najbardziej ekologiczny – z wykorzystaniem surowców wtórnych oraz nadających się do ponownego przetworzenia. Zatroskani o środowisko gracze mogą więc zdecydować się na zakup wersji pudełkowej bez obaw, zyskując przy okazji kolejną pozycję do umieszczenia na półce z grami.

Gra Football Manager 2020 pojawi się w sprzedaży 19 listopada 2019 roku w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Dostępna będzie zarówno na komputery PC, jak i pracujące pod kontrolą systemu macOS. Zniecierpliwieni gracze mogą już teraz składać zamówienia przedpremierowe w sklepach partnerskich wydawcy. Za szybką decyzję zostaną nagrodzeni zniżką w wysokości 10%.

Źródło: informacja prasowa, Cenega