Baldur’s Gate III: oficjalne zrzuty ekranu i zapowiedź dzisiejszej prezentacji!

Powoli dociera do nas coraz więcej informacji na temat długo wyczekiwanej kontynuacji serii Baldur’s Gate. Już dziś wieczorem zostanie zaprezentowany gameplay z trzeciej części Wrót Baldura, a dosłownie przed chwilą postanowiono podgrzać atmosferę, publikując kilka zrzutów z gry. Trzeba przyznać, że prezentują się one świetnie!

Reklama

Zapowiedziane przez Larian Studios Baldur’s Gate III to chyba jedna z najbardziej wyczekiwanych obecnie gier — tym bardziej w Polsce, gdzie dwie pierwsze części cieszą się sporym kultem. Nie tak dawno miałem nawet okazję zagrać w ich odświeżone wersje – ich recenzję znajdziecie TUTAJ. O nowej części nadal nie wiemy zbyt dużo, lecz twórcy powoli zdradzają coraz więcej tajemnic odnośnie trzecich Wrót Baldura.

Reklama

Poniżej możecie zobaczyć wszystkie 12 zrzutów ze zbliżającego się Baldur’s Gate III, które zostały dziś opublikowane na Facebooku serii:

Według mnie powyższe screenshoty prezentują się naprawdę nieźle i napawają optymizmem. Wrażenie robią bardzo szczegółowe modele postaci w przerywnikach filmowych, jak i bogato zaprojektowane lokacje. Również przeglądając komentarze pod opublikowanymi grafikami, dostrzec można w większości same pozytywne opinie graczy — jest więc na co czekać!

Za Baldur’s Gate III odpowiada doświadczone Larian Studios, które zapowiedziało, że premiera gry w Early Access odbędzie się na platformie Steam już pod koniec 2020 roku! Do tej pory firma ta wyprodukowała m.in. gry z serii Divinity, tak więc marka Baldur’s Gate jest w dobrych rękach.

Przypominam również, że dziś na PAX East 2020 o godzinie 21:00 czasu polskiego zostanie zaprezentowane demo Baldur’s Gate III – jeśli nie chcecie ominąć tej prezentacji, to poniżej możecie zapisać się do przypomnienia w serwisie YouTube.

Baldur’s Gate 3 – oficjalny gameplay już za kilka dni!

Czekacie na Baldur’s Gate III?

Źródło: Facebook

Reklama