Google życzy „Wesołych Świąt” | Tabletowo.pl

Google życzy „Wesołych Świąt”

Dołącz do dyskusji 0

Co prawda święta już za nami, jednak pewnie w niejednym z nas przebrzmiewają wciąż specjalne uczucia. Wspominając zatem jeszcze przez chwilę tą magiczną atmosferę, oglądnijmy filmik od koncernu Google. Firma, a dokładniej dział Androida, składa w nim życzenia „Wesołych Świąt” .

Na filmiku widzimy siedzibę Google, czyli Googleplex. Łatwo rozpoznać budynek po zawartości podwórza – znajdują się tam figury wszystkich dostępnych na rynku wersji Androida. Następne ujęcie ma miejsce w biurze i przedstawia świętujących pracowników. Niedługo potem akcja przenosi się na najważniejszą postać filmu –  figurkę Androida. Początkowo stoi ona wpatrując się smutnie w okno, jednak dzięki jednemu z pracowników zostaje otoczona sprzętem elektronicznym od Google – w tym Nexusem 7 oraz Nexusem 10. Wyświetlane obrazy szybko powodują poprawę humoru robocika, do tego również pojawiają się inne postacie. Trzeba przyznać, że wykorzystanie nagrań na tabletach oraz animacji figurek w tak ciekawy sposób, dało przyjemny dla oka efekt końcowy.

Oceńcie jednak sami:

Warto zwrócić również większą uwagę na Nexusa 10. Widzicie go? To ten po prawej. Zostaje umocowany w ciekawym stojaku. Jest to prawdopodobnie wstępna zapowiedź podstawki dla 10,1-calowgo dziecka Google. Niestety jednak, na więcej szczegółów musimy póki co poczekać.

Przypominamy także, że niedawno pokazywaliśmy Wam filmik od Samsunga, który był zarazem reklamą Galaxy Note 2. Ukazano tam technikę Kirigami, czyli tworzenie przestrzennych kształtów z papieru, który można również nacinać. Choć wideo od Google wydaje się mieć mniej „magii” świąt, to jednak i tak jest całkiem sympatyczne.

No to które życzenia przypadły Wam bardziej do gustu – od Samsunga czy Google? :)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona