Google zaprasza na konferencję 29 października - Tabletowo.pl

Google zaprasza na konferencję 29 października

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Google zaprasza na konferencję 29 października Nowości

Dziesiąty miesiąc 2012 roku jest niezwykle ciekawy dla fanów nowych technologii. Asus ledwo co zaprezentował hybrydę Padfone 2. 23 października poznamy iPada mini. Dwa dni później, na konferencji Microsoftu, zostanie oficjalnie wprowadzona na rynek najnowsza wersja systemu koncernu z Redmond – Windows 8, a jakiś czas później – Windows Phone 8. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, na 29 października internetowy gigant Google zapowiedział swój własny event. Czego możemy się po nim spodziewać?

I to jest właśnie bardzo dobre pytanie, na które odpowiedź wcale nie jest tak prosta, jakby się wszystkim mogło wydawać. Jest bowiem kilka możliwości. Najbardziej prawdopodobną jednak jest prezentacja kolejnej generacji smartfona z serii Nexus, pojawiającego się ostatnio w sieci pod różnymi pseudonimami: LG E960 Mako, Nexus G czy Nexus 4. Ale to tylko jeden trop.

Równie dobrze może się okazać, że event zaplanowany przez Google na końcówkę października będzie dotyczył tabletów. Może się okazać, że właśnie wtedy koncern oficjalnie zapowie Google Nexus 7 w wersji 32GB i być może poznamy jego młodszego, aczkolwiek większego brata – 10,1-calowy produkt od Google i Samsunga – Google Nexus 10. Jak będzie ostatecznie – okaże się.

Konferencja Google odbędzie się 29 października w Nowym Jorku. Czego po niej oczekujecie? Może macie własne typy tego, co ciekawego planuje gigant z Mountain View?

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona