Google zakończy współpracę z Asusem, Nexusa 7 trzeciej generacji wyprodukuje inna firma? - Tabletowo.pl

Google zakończy współpracę z Asusem, Nexusa 7 trzeciej generacji wyprodukuje inna firma?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Google zakończy współpracę z Asusem, Nexusa 7 trzeciej generacji wyprodukuje inna firma? Asus Nowości Plotki / Przecieki

Trudno nie odnieść wrażenia, że współpraca Google z Asusem przebiega wyśmienicie. Na rynku do tej pory pojawiły się dwa bardzo udane produkty: Nexus 7 i nowy Nexus 7, którego premiera miała miejsce ledwie kilka tygodni temu. Okazuje się jednak, że zmiany są nieuniknione i, chyba nie zaprzeczycie, potrzebne. Wiele wskazuje na to, że trzecia generacja 7-calowego tabletu Google nie będzie pochodziła już spod skrzydeł Asusa.

Takie wieści doszły do nas od amerykańskiego portalu Digitimes, który poinformował, że najprawdopodobniej w 2014 roku Google i Asus zakończą współpracę. Być może jednak zanim to nastąpi, na rynku zadebiutuje Nexus 10, który ma być wyprodukowany właśnie przez Asusa (a nie przez Samsunga, jak jego pierwsza generacja).

Google lubi zmiany. Średnio raz na rok – dwa zmienia producenta, z którym tworzy swój kolejny flagowy produkt. Dotychczas tablety powstawały przy współpracy z Asusem (Nexus 7 i Nexus 7 2013) i Samsungiem (Nexus 10). Jak będzie w przypadku nadchodzących kolejnych urządzeń? Nie ukrywam, jestem tego bardzo ciekawa.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona