Google wypuszcza Androida 4.2.1 dla tabletów: Nexus 7 i Nexus 10 - Tabletowo.pl

Google wypuszcza Androida 4.2.1 dla tabletów: Nexus 7 i Nexus 10

Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że odkąd Google ma na rynku własne urządzenia (powstałe przy współpracy z producentami sprzętu: Asusem, Samsungiem i LG), to właśnie one będą aktualizowane w pierwszej kolejności. Ale nie zawsze przynosi to pożądane skutki. Jak na pewno wiecie, w najnowszej wersji Androida – 4.2 – która trafiła na tablety Nexus 7 i Nexus 10, a także smartfona Nexus 4, zabrakło grudnia w aplikacji Osoby (dokładniej po wejściu w opcje „wydarzenia”). Internetowy gigant postanowił ten błąd czym prędzej naprawić.

I tak, jest już gotowa aktualizacja dla wyżej wymienionych produktów, do Androida 4.2.1, która nie wprowadza żadnych nowości, a jej zadaniem jest naprawienie znanych błędów występujących w systemie. Niech świadczy o tym fakt, iż waży jedynie 1.1MB.

Oprócz dodania dwunastego miesiąca do wspomnianej aplikacji (swoją drogą, to dobrze, że Google się zreflektowało, lubię święta! ;)), naprawiony zostanie błąd związany z przerywanymi połączeniami Bluetooth. Aktualizacja powinna być dostępna na dniach. Jako ciekawostkę mogę dodać, że testowany przeze mnie Google Nexus 7 3G 32GB od wyjęcia z pudełka sygnalizował obecność Androida 4.2.1 Jelly Bean (i faktycznie grudzień jest obecny).

Wyprzedzając pytanie o dostępność Nexus 10 w Polsce – niestety, wciąż nic nie wiadomo na ten temat.

Tabletowo.pl Google wypuszcza Androida 4.2.1 dla tabletów: Nexus 7 i Nexus 10 Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona