Google udostępniło obraz systemu Android 6.0.1 Marshmallow dla 6 urządzeń z serii Nexus | Tabletowo.pl

Google udostępniło obraz systemu Android 6.0.1 Marshmallow dla 6 urządzeń z serii Nexus

Dołącz do dyskusji 0

Android 6.0 Marshmallow doczekał się już pierwszej aktualizacji, do wersji 6.0.1. Najpierw otrzymały ją smartfony z serii Android One, ale teraz mogą ją wgrać również posiadacze 6 urządzeń z linii Nexus.

Mowa tu konkretnie o: Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus 7 (2013) oraz Nexus 9. Google udostępniło obraz systemu dla wszystkich ww. modeli. Aby go pobrać, należy udać się pod link, znajdujący się w źródle, a następnie odnaleźć swoje urządzenie.

Ważne jest to, że zaktualizować można tablety Nexus 7 (2013) oraz Nexus 9 zarówno w wersji z samym Wi-Fi, jak i z modemem 4G LTE. Google też wyraźnie zaznacza, że wgranie najnowszego systemu wiąże się z utratą wszystkich danych z urządzenia, dlatego najpierw należy utworzyć kopię zapasową. Na stronie znajdziecie oczywiście dokładną instrukcję, jak zrobić to krok po kroku.

Android 6.0.1 Marshmallow nie wprowadza znaczących zmian, głównie są to drobne usprawnienia i poprawki. Największą „atrakcją” jest pakiet 200 nowych emoji, ale dla wielu będzie to tylko ciekawostka.

Źródło: Google

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona