Google udostępniło obraz systemu Android 5.0.2 dla Nexusa 7 2013 LTE i Nexusa 7 3G! | Tabletowo.pl

Google udostępniło obraz systemu Android 5.0.2 dla Nexusa 7 2013 LTE i Nexusa 7 3G!

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli myśleliście, że pod koniec roboczego tygodnia już nic dobrego Was spotkać nie może – byliście w błędzie. Jeśli jesteście użytkownikami Nexusa 7 pierwszej lub drugiej generacji w wersji z łącznością komórkową, odpowiednio: 3G i LTE, możecie się cieszyć z najnowszej edycji systemu Android, tj. 5.0.2 Lolliop.

Podczas gdy posiadacze obu generacji 7-calowych tabletów powstałych przy współpracy Google z Asusem, wyposażonych w WiFi, otrzymały aktualizację (już nawet OTA) do tej wersji kilka tygodni temu, tak przyszłość wersji z 3G i LTE była dość niepewna. Spodziewaliśmy się, że aktualizacja w końcu się pojawi, ale nikt nawet nie próbował zgadywać kiedy to nastąpi.

Na stronie developer.google.com udostępniony został obraz systemu Android 5.0.2 dla obu Nexusów 7 (2012 3G i 2013 LTE). To z kolei oznacza, że w najbliższym czasie powinniśmy się spodziewać aktualizacji OTA (over the air).

Warto przypomnieć, że oba tablety przeskoczyły od razu z Androida 4.4.4 KitKat do Androida 5.0.2 Lollipop bez pośrednich 5.0 i 5.0.1.

Obraz systemu Android 5.0.2 do pobrania:

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona