Google szykuje tablet za 99 dolarów i nowego Nexusa za 199 dolarów? - Tabletowo.pl

Google szykuje tablet za 99 dolarów i nowego Nexusa za 199 dolarów?

Tabletowo.pl Google szykuje tablet za 99 dolarów i nowego Nexusa za 199 dolarów? Asus Nowości Plotki / Przecieki

Hmm… Patrzycie na tytuł wpisu i na pewno zastanawiacie się jakiej cyfry zapomniałam postawić przed „99”. Zaskoczę Was: żadnej. Z danych uzyskanych przez Digitimes od tajwańskich źródeł wynika, że Google ma w planach na końcówkę bieżącego roku dwa tablety. Pierwszy ma kosztować 99 dolarów, drugi – 199 dolarów. Oba mają posiadać wyświetlacze Twisted Nematic (TN) pochodzące od HannStar Display.

Nie wiem czy pamiętacie swoją reakcję, jak Google Nexus 7 oficjalnie ujrzał światło dzienne. W moim przypadku było to niedowierzanie, że dwóch rynkowych potentatów wyceniło swoje urządzenie, jakby nie było ze świetnymi parametrami technicznymi, na jedyne 199 dolarów. A co powiecie na sprzęt dwa razy tańszy?

Nexus 7 nie jest idealnym tabletem (zresztą, wychodzę z założenia, że takiego nie ma w ogóle). Może się pochwalić świetną listą danych technicznych (Tegra 3, ekran IPS 1280 x 800, GPS, NFC, itd.), ale zabrakło w nim slotu kart microSD, aparatu czy 3G. Jaki w takim razie może być jeszcze tańszy produkt internetowego giganta? Jasna sprawa, że jeszcze bardziej wykastrowany. Ciekawe tylko z których parametrów.

Tablet od Google i Asusa za 99 dolarów? Brzmi nieprawdopodobnie, ale mimo wszystko chcę to zobaczyć!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona