Jeśli Google wyda nowe Pixele w kolorze niebieskim i srebrnym, to będą wyglądać tak | Tabletowo.pl

Jeśli Google wyda nowe Pixele w kolorze niebieskim i srebrnym, to będą wyglądać tak

Dołącz do dyskusji 0

Jednym z najbardziej oczekiwanych smartfonów tego roku jest bez wątpienia Google Pixel XL 2017. Dopiero co mogliśmy przyjrzeć się, jak telefon będzie prezentować się w czerni. Można było się spodziewać, że skoro pojawił się pierwszy render urządzenia, to kolejne zaczną wyskakiwać jak grzyby po deszczu. Stąd mamy więcej materiału w formie zdjęć.

Właściwie to nawet nie są nowe rendery. Twórca tych grafik, Benjamin Geskin, po prostu „przemalował” zdjęcia Pixela XL 2017, które widzieliśmy dwa dni temu. Użył srebrnego i niebieskiego koloru, bo właśnie w takich wersjach był sprzedawany Google Pixel w zeszłym roku.

Nowy Pixel XL może być naprawdę ciekawym urządzeniem. 6 cali wyświetlacza AMOLED ze współczynnikiem proporcji 2:1 ma szansę zrobić wrażenie. Oprócz topowej specyfikacji, spodziewamy się, że smartfon będzie miał aktywne ramki, takie jak w HTC U11. Zresztą, smartfon ma być wyprodukowany w fabrykach HTC, więc niektóre jego elementy zapewne będą przywodzić na myśl flagowca z Tajwanu.

Interesujące jest, że grafiki prezentują Pixela XL 2017 jako sprzęt wyposażony w jedną kamerę tylną. Czyżby Google jako jeden z nielicznych projektantów zamierza oprzeć się niemal wszechobecnej (i właściwie – podchodzącej już pod normę) modzie na podwójne aparaty?

Druga połowa roku będzie bardzo, bardzo ciekawa. Sporo interesujących urządzeń zostało zapowiedzianych, więc na rynku flagowców będzie dosyć ciasno. Przed nami premiery Samsunga Galaxy Note 8, LG V30, nowych Pixeli i, rzecz jasna, tegorocznego iPhone’a. A po drodze jeszcze targi IFA w Berlinie. Będzie się działo!

źródło: TheAndroidSoul

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona