Google Now i Google Maps zaktualizowane. Co nowego? - Tabletowo.pl

Google Now i Google Maps zaktualizowane. Co nowego?

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Google Now i Google Maps zaktualizowane. Co nowego? Aplikacje Nowości

W sklepie Google Play pojawiły się aktualizacje dla aplikacji Google Now i Google Maps. Pierwszą z nich, uznawaną za jedną z najważniejszych funkcji systemu Android 4.1 Jelly Bean, wzbogacono o odpowiedzi dla nowych zapytań dotyczących wyników sportowych, repertuaru kinowego i alarmów publicznych. Google Now potrafi teraz wysłać powiadomienie, gdy użytkownik znajdzie się w pobliżu kina, informować go na bieżąco o przebiegu długo oczekiwanego meczu oraz ostrzec przed burzą, trzęsieniem ziemi lub innymi niebezpieczeństwami. Aktualizację Google Now mogą pobrać wszyscy posiadacze tabletów Google Nexus 7 oraz urządzeń pracujących w oparciu o nieoficjalne wersje systemu Android 4.1 Jeally Bean.

Google Maps to znana i lubiana na całym świecie aplikacja oferująca dostęp do ogromnej bazy map. W jej najnowszej odsłonie dodano nawigację i wyznaczanie tras dla rowerzystów. Są one dostępne dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Holandii, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Niestety, na liście nie ma Polski, co oznacza, że na mapie naszego państwa nie zobaczymy ciemnozielonych linii wyznaczających trasy rowerowe. Niestety, Polska wciąż jest częściowo ignorowana przez myślące globalne koncerny. Nie przejmując się tym jednak, zachęcam do zajrzenia do sklepu Google Play i zainstalowania czekających tam aktualizacji.

via Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona