Google Nexus 7 3G 32GB oficjalnie za 299 dolarów - Tabletowo.pl

Google Nexus 7 3G 32GB oficjalnie za 299 dolarów

Tabletowo.pl Google Nexus 7 3G 32GB oficjalnie za 299 dolarów Asus Nowości

O ile przedstawienie dziś światu 10-calowego tabletu Nexus 10, powstałego przy współpracy Google i Samsunga może być małą niespodzianką, tak zapowiedź innego modelu już nie. Jak doskonale wiecie, w sieci już od dłuższego czasu można było znaleźć spekulacje dotyczące rychłej premiery tabletu Google Nexus z 3G. Dziś stało się to faktem. Nexus z 3G 32GB faktycznie istnieje i ma się dobrze.

Tym razem jest to informacja oficjalna, pochodząca bezpośrednio od giganta z Mountain View. Urządzenie zadebiutowało również na swojej witrynie w Google Play Store, aczkolwiek ta – z racji tego, że w Polsce nie można kupować stamtąd sprzętu – jest dla nas niedostępna.

Nexus 3G 32GB został wyceniony na 299 dolarów, a do sprzedaży trafi 13 listopada. Tego dnia będzie go można nabyć przez sklep Google w Stanach, Wielkiej Brytanii, Australii, Francji, Niemczech, Hszpanii i Kanadzie. Ciekawe kiedy w Polsce i w jakiej cenie…

Sprzęt będzie oferował dokładnie te same parametry techniczne, co edycje bez 3G, ale już z najnowszą wersją mobilnego systemu operacyjnego Google – Androidem 4.2. Przypomnę tylko, że Nexus 32GB bez 3G kosztuje 249 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona